• Informacje na temat:

  wojtek łozowski tylko muzyka

Artykuły na temat: wojtek łozowski tylko muzyka
 • Okazuje się, że Wojciech Łozowski (31 l.) jest nie tylko utalentowany muzycznie. Artysta postanowił również spróbować swoich sił w aktorstwie.

 • Wojtek Łozowski żegna się z "Must Be The Music": Stara baba

  Jak już informowaliśmy, w siódmej edycji "Must Be The Music" dojdzie po raz pierwszy do zmiany jurora. Wojtek "Łozo" Łozowski na swoim oficjalnym profilu na Facebooku pożegnał się z programem.

 • Łozo o konflikcie z Korą

  Juror "Must be the music" - Wojtek Łozowski - nie ukrywa, że początki współpracy z Korą Jackowską nie były łatwe. Dochodziło nawet między nimi do kłótni.

 • Wojtek Łozowski o "Must Be The Music": Coś się zmienia

  W ten weekend (14-15 grudnia) odpowiednio w Katowicach i Rzeszowie odbędą się ostatnie dwa castingi do siódmej edycji "Must Be The Music".

 • Ostra kłótnia Karolaka i Boczarskiej

  ...innych utworów. Gdy tylko zszedł ze sceny, Boczarska rozpoczęła z nim ostrą wymianę zdań. Brukowiec sugeruje, że powodem spięcia były... fanki aktora. "Magdalena Boczarska uznała chyba, że Tomkowi trochę za bardzo podoba się szalone życie muzyka" - czytamy w "Fakcie". Kochankowie nie pogodzili się już tej nocy. Wściekły Karolak postanowił utopić smutki w alkoholu, a Boczarska bawiła się...

 • "Tylko muzyka. Must be the music": Castingi zakończone

  W piątek zakończyły się castingi do drugiej edycji muzycznego show "Tylko muzyka. Must be the music". W stołecznym Teatrze Roma przed jurorami zaprezentowali się uczestnicy, którzy zostali wybrani na etapie pre-castingów. Przesłuchano kilkaset osób.

 • Pokonała Pudziana!

  ..., Łukasz Zagrobelny, Marek Kaliszuk, Wojtek Łozowski i Tamara Arciuch. Tuż przed finałem - kolejna niespodzianka - nagranie pokazowego tańca w wykonaniu laureatów poprzedniej, szóstej edycji programu(...)Przyznać trzeba, że w ostatnim odcinku było tylko to, co najlepsze. Finaliści zaprezentowali swoje najlepsze tańce, które wykonali podczas poprzednich odcinków. Dla pary nr 8 - Magdaleny Walach...

 • Dzikie karty w "Must Be The Music. Tylko muzyka"

  Poznaliśmy laureatów dwóch dzikich kart, którzy uzupełnią stawkę finalistów drugiej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka".

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka" na żywo. Jako gość Rotten Bark

  Grupa Rotten Bark, która w pierwszej edycji "Must Be The Music. Tylko muzyka" znalazła się w finale, wystąpi gościnnie podczas niedzielnego (9 października) odcinka.

 • "Must Be The Music. Tylko muzyka": Dziadek dobrze uczy

  Aż pięciu na ośmiu uczestników ostatniego półfinału otrzymało po cztery głosy na "tak" od jurorów. Miejsca w finale muzycznego show Polsatu zapewnili sobie 17-letni wokalista i gitarzysta Maciek Czaczyk oraz międzynarodowe trio beatbokserów Bruk Braders.