• Informacje na temat:

  wojtek luszczykiewicz i doda

Artykuły na temat: wojtek luszczykiewicz i doda
 • Lider Video krytykuje Rodowicz

  Wojtek Łuszczykiewicz skrytykował znane panie za to, że - jak stwierdził - "obłudnie" pomagają choremu na białaczkę Nergalowi . Jego zdaniem szpiku potrzebują również nie mający kontaktów zwykli ludzie...

 • Wokalista o Dodzie: Rynsztok, patologia, dresiarstwo

  "Dorota R. pod czujnym okiem ochroniarza, razem z bratem i współpracownikami, zwyczajnie bije ludzi" - napisał na Facebooku frontman grupy Video, Wojciech Łuszczykiewicz, zapewniając, że ma na to świadków. Później jednak swój wpis skasował.

 • Doda na "ustawce"

  Jak to było z tym godzeniem się Dody i Tomka Luberta? Kulisy spotkania byłych liderów Virgin odsłania Wojtek Łuszczykiewicz, wokalista grupy Video, w której obecnie gra Lubert.

 • Video z lekkim fałszem

  Komentarz Wojtka Łuszczykiewicza, wokalista grupy Video, w sprawie spotkania Dody i Tomka Luberta, byłych liderów Virgin, wzbudził ogromne poruszenie.

 • Pierwsze dziecko Video!

  Tylko na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać anglojęzycznej wersji piosenki "Bella" grupy Video, na czele której stoją Tomek Lubert (eks-Virgin) i Wojtek Łuszczykiewicz (niegdyś wokalista Superpuder).

 • Po Dodzie czas na świat?

  Nowy zespół Tomka Luberta (niegdyś Virgin) i Wojtka Łuszczykiewicza (wcześniej Superpuder) intensywnie pracuje nad debiutancką płytą. Być może album będzie nagrany w języku angielskim, w celu prezentacji grupy w USA.

 • Błyszczy nawet bez Dody

  Jeżeli Tomasz Lubert chciał coś Dodzie udowodnić, to jest na dobrej drodze - singel "Bella" jest obecnie najlepiej ocenianym teledyskiem na stronach INTERIA.PL.

 • Ona budzi Warszawę

  DJ-ka radio wa budząca Warszawę, raper tworzący na "nielegalu" reggae i soul, duet rockowo-jazzowy grający gitarowe riffy przechodzące w brzmienie fortepianu oraz były kolega Dody z zespołu Virgin występujący z orędziem do społeczności internetowej - oto bohaterowie niedzielnej "MuzzoWizji" w INTERIA.TV .

 • Video w INTERIA.PL

  W środę (11 lutego) o godzinie 14. gościem INTERIA.PL będzie grupa Video.

 • Kiedyś z Dodą, dziś z Zee Zee

  Zapraszamy na spotkanie z grupą Video, nowym zespołem Tomasza Luberta, byłego lidera Virgin.

Wideo na temat: wojtek luszczykiewicz i doda
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.