• Informacje na temat:

  wojtek niedzwiedz

Artykuły na temat: wojtek niedzwiedz
 • ​Serialowe Boże Narodzenie

  ...do siebie. Danił widzi Wojtka i Martynę razem. Wojtek również go dostrzega i natychmiast zabiera Martynę do samochodu. W pośpiechu zostawiają na ulicy jeden z pakunków. odc. 1196 Na plebanii...

 • O niedźwiedziu, co poszedł na wojnę

  Niedźwiedź Wojtek, weteran walk o Monte Cassino, przygarnięty przez żołnierzy armii gen. Władysława Andersa w Iranie, który przemierzył wraz z nią niemal cały szlak bojowy aż do Szkocji - może zostać bohaterem hollywoodzkiego filmu fabularnego - donoszą media.

 • Yach Film: Ogłoszono nominacje

  W dniach 3-5 października w Trójmieście odbędzie się jedenasta edycja festiwalu Yach Film, na którym poznamy najlepszy polski teledysk. Wśród nominowanych do tegorocznych nagród są m.in. wideoklipy do piosenek Liroy'a, Kasi Klich, Edyty Górniak oraz zespołów Futro i Hey.

 • Czy szokowanie widzów ma sens?

  "Dawno nie widziałem czegoś tak głupiego i obrzydliwego" - napisał o "Nocnym pociągu z mięsem" jeden z recenzentów. Inny udowadnia, że horror ten to "coś więcej niż jedynie próba zaspokojenia niezdrowych instynktów wielbicieli filmowej grozy". Kto ma rację?

 • Pasja, która staje się szaleństwem

  Werner Herzog wraca w wielkim stylu! Tym razem zabiera nas na Alaskę i zapoznaje z tytułowym miłośnikiem misiów grizzly - Timothy'm Treadwellem "Efekt jest fascynujący!" - oceniają krytycy.

Wideo na temat: wojtek niedzwiedz
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: wojtek niedzwiedz