• Informacje na temat:

  wojtek oświęcimski

Artykuły na temat: wojtek oświęcimski
 • Pavlović i Oświęcimski o porzuceniu swoich rodzin

  W wywiadzie dla jednego z kolorowych czasopism Iwona Pavlović i Wojtek Oświęcimski opowiadają ze szczegółami o tym, jak rodziła się ich miłość, gdy byli jeszcze związani ze swoimi poprzednimi rodzinami.

 • "Patogen" Parricide

  Na początku listopada, dzięki oświęcimskiej Mad Lion Records światło dzienne ujrzała czwarta płyta, pochodzącej z Chełma deathmetalowej formacji Parricide. Album "Patogen" promowany był na zakończonej w sobotę, 13 listopada, trasie koncertowej po Polsce. Jeszcze w 2005 roku grupa wybierze się na koncerty do Czech, Białorusi i Rosji.

 • Pasierb Iwony Pavlović w areszcie!

  Podczas gdy Iwona Pavlović (46 l.) i Wojtek Oświęcimski (46 l.) bawili się na własnym weselu, jej pasierb i jego syn siedział w areszcie.

 • Pavlović wkrótce wyjdzie za mąż

  Iwona Pavlović, czyli słynna "czarna mamba" z "Tańca z gwiazdami", ma już dość czekania i chce jak najszybciej zmienić stan cywilny.

 • Narzeczony chorobliwie zazdrosny o Pavlović

  Wojtek Oświęcimski, życiowy partner jurorki "Tańca z gwiazdami", wydaje się na każdym kroku pilnować swojej ukochanej. Czyżby bał się, że Iwona porzuci go dla innego tak, jak trzy lata temu zostawiła męża?

 • Seksowne wcielenie Pavlović

  "Iwona Pavlović (45 l.), słynna Czarna Mamba, zmieniła się nie do poznania. Porzuciła czarny kolor, któremu była wierna od lat, na rzecz jasnych, połyskliwych i niezwykle kobiecych fatałaszków" - ekscytuje się "Super Express".

 • Partner Pavlović uciekł sprzed ołtarza

  Oprócz trzech synów Wojciech Oświęcimski ma też córkę. Nie stworzył z jej matką rodziny, bo... zniknął z jej życia na dwa dni przed ślubem.

 • Pavlović zatańczy flamenco!

  Lada dzień zostawi męża i wszystkie sprawy. Czarna Mamba wyrusza w samotną podróż do Andaluzji!

 • Iwona Pavlović: Czeka na nią duże wyzwanie!

  Już za kilka miesięcy, we wrześniu, Iwona Pavlović (56 l.) i Wojciech Oświęcimski obchodzić będą 10. rocznicę ślubu. - Wiem, że ona zorganizuje wszystko - w skali "Tańca z Gwiazdami" - na 10 punktów(...) Skorpionem. - Już na początku odgryzłem jej ten ogon z jadem - śmieje się Wojtek. I nie ukrywa, że podoba mu się silny charakter ukochanej, jej temperament i energia. Ich małżeństwo nie przypomina...

 • Iwona Pavlović: Jakie ma sposoby, by uwieść męża?

  Jeszcze niedawno można było oglądać ich w każdym odcinku "Tańca z gwiazdami". Iwona Pavlović siedziała przy stole jurorskim, a jej mąż Wojciech Oświęcimski - dokładnie za nią, wśród publiczności(...) łazienki. Mija mnie, wtuli się i szepce. Chciałbym, by tak zostało - zdradził kiedyś w rozmowie z dziennikarzami Wojciech Oświęcimski. Tancerka wtóruje mężowi, podkreślając, że najważniejsze to...

Zdjęcia na temat: wojtek oświęcimski
Wideo na temat: wojtek oświęcimski
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.