• Informacje na temat:

  wojtek polak

Artykuły na temat: wojtek polak
 • 7 najgorętszych momentów w "Na Wspólnej“!

  Pierwszy raz Elizy (Katarzyna Chorzępa) i Jarka (Wojtek Rotowski), do którego doszło w 2001. odcinku "Na Wspólnej“, to - w opinii widzów i internautów - najśmielsza scena obyczajowa w polskich serialach od 1989 roku! Zobacz inne gorące momenty w codziennej produkcji TVN!

 • Elevator: Pierwsi Polacy na targach NAMM w USA

  Poznańska grupa Elevator będzie pierwszym polskim artystą, który zagra podczas NAMM w Anaheim (USA), największych targów muzycznych na świecie.

 • "M jak miłość": Dwóch nowych mężczyzn w życiu Joanny

  Asia odejdzie w końcu z kasyna, zacznie szukać nowej pracy… I w ten sposób pozna sympatycznego kuratora sztuki, Józefa Kurowskiego (Piotr Polak).

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.

 • Marina żali się! "Komuś coś ukradłam? Piszą, że lepiej by było oddać pieniądze na fundację"

  Marina Łuczenko-Szczęsna (28 l.) udzieliła wywiadu jednej z kolorowych gazet. Oczywiście głównie ubolewa nad hejtem Polaków, którzy zazdroszczą jej luksusowego życia...

 • Divine Weep do studia

  Heavymetalowa formacja Divine Weep z Białegostoku szykuje się do nagrań drugiego albumu.

 • "Londyńczycy": Mija 10 lat od premiery serialu

  ...23 października 2008 roku - dokładnie 10 lat temu - TVP1 wyemitowała 1. odcinek serialu "Londyńczycy" opowiadającego o losach Polaków, którzy wyemigrowali do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu pracy i szczęścia.

 • "M jak miłość": Wszyscy chcą ją uwieść

  Każda decyzja pociąga za sobą konsekwencje. Ta zasada dotyczy również Joanny Tarnowskiej z "M jak miłość". Kobieta w końcu odejdzie z kasyna, dzięki czemu... spotka kilku adoratorów. Wkrótce narazi się jednak byłemu szefowi, ponieważ jego biznes trafi pod lupę CBŚ.

 • Ola i Sylwia - koniec przyjaźni?!

  ...- Z tym rzekomym gwałtem to była nagonka na Polaka nakręcona przez włoskie tabloidy. Ola, gwarantuję ci, że on został całkowicie oczyszczony z wszystkich zarzutów! Sprawca już siedzi, a mąż tej kobiety oficjalnie dziękował Wojtkowi za uratowanie żony... - Wiedziałaś o tej historii i nic mi nie powiedziałaś?! - A po co ci miałam o tym opowiadać, skoro Wojtek niczego złego nie zrobił...

 • "Wołyń": Nowy film Smarzowskiego

  Trwają zdjęcia do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Tym razem twórca opowie o Wołyniu, a szczególnie o wydarzeniach, które wydarzyły się tam latem 1943 roku, określanych mianem "rzezi wołyńskiej". W rolach głównych Arkadiusz Jakubik, który do roli musiał zrzucić aż 15 kg oraz debiutująca na ekranie Michalina Łabacz.

Wideo na temat: wojtek polak
 • Hemel

  Hemel jest piękna i młoda. Wcześnie osierocona przez matkę, od dzieciństwa obserwuje, jak w życiu jej ukochanego ojca pojawiają się kolejne kobiety. Żadna jednak nie zagrzewa w nim miejsca na dłużej. Biorąc przykład z ojca, w swoim dorosłym życiu Hemel zmienia mężczyzn jak rękawiczki. Traktuje ich przedmiotowo, jak zabawki, które porzuca, kiedy już zaspokoją jej ciekawość. Przygodni kochankowie dostarczają jej zmysłowych przyjemności, seksualnych uniesień, czasem perwersyjnego bólu lub...

 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

Dyskusje na temat: wojtek polak
 • Re: "M jak miłość": Wojtek wciąż szuka miłości

  Czytajac te wszystkie komentarze widac jaki polak tak naprawde jest, to tylko serial i nikt nikogo nie zmusza do ogladania, a ludzie potrafia zrobic sensacje ze wszystkiego a potem sie dziwia ze inne panstwa maja ubaw bo polak to glupi i nic nie wie!!!

 • Re: Blondynka pachnie snem

  niestety wojtek ma rację. a tak w ogóle - polakom wystarczy ładna buzia, a reszta może być czymkolwiek. polak =prymityw=wszystko łyknie. kurski niestety miał rację: ciemny naród wszystko kupi.....czasami trzeba to po prostu powiedzieć.