• Informacje na temat:

  wojtek tylka

Artykuły na temat: wojtek tylka
 • "Na Wspólnej": Żaneta i Wojtek przejdą małżeński kryzys

  ...-Biernacka z niezapomnianej telenoweli "Złotopolscy". Poznamy ją jako Annę Różańską, która pojawi się w wątku Żanety (Anna Guzik-Tylka) i jej męża Wojtka (Wojciech Błach). Pewnego dnia Miro prosi(...)?! Wojtek w końcu przejdzie z Anną na "ty". Pewnego dnia ich lekcję przerwie telefon od chorej Żanety - mąż musi odebrać Manię ze szkoły. Jedzie tam razem z kursantką.  Cała trójka idzie na lody. Gdy...

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • „Na Wspólnej”: Koszmar Żanety i Wojtka! Ich synek przepadnie bez śladu!

  W dniu swoich chrzcin mały Ludwik (Edward Jedruch), synek Żanety (Anna Guzik-Tylka) i Wojtka (Wojciech Błach), nagle zniknie. Czy to oznacza, że malec został porwany, a uroczystość i przyjęcie będą odwołane?

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

 • "Na Wspólnej": Test ciążowy

  Żaneta (Anna Guzik-Tylka)i Wojtek (Wojciech Błach) od dawna niczego tak bardzo nie pragną jak powiększenia rodziny.

 • Anna Guzik wychodzi za mąż!

  Anna Guzik, czyli Żaneta Kopeć z "Na Wspólnej", od 3 i pół roku związana jest z instruktorem snowboardu Wojciechem Tylką. W talk-show "20m2 Łukasza" aktorka potwierdziła właśnie oficjalnie, że przyjęła oświadczyny ukochanego i szykuje się do ślubu!

 • "Na Wspólnej": Cisza przed burzą

  Po trwającym zaledwie trzy miesiące urlopie macierzyńskim 40-letnia Anna Guzik-Tylka wróciła na plan serialu "Na Wspólnej".

 • "Rewolta od dołu"

  katolickiej (ksiądz Wojtek Drozdowicz), muzułmańskiej (imam Ali Abi Issa) i żydowskiej (Miriam Gonczarska, uczennica rabina Schudricha). Muzyczne warsztaty prowadzili Zbigniew Hołdys, Marek Raduli, Wojtek

 • ​"Na Wspólnej": Albo mąż, albo rajd z Bretnerem!

  Żaneta (Anna Guzik-Tylka) stanie przed koniecznością wyboru: albo mąż Wojtek (Wojciech Błach), albo rajd z Bretnerem (Karol Wróblewski). Poznaj szczegóły!

 • Posłuchaj "Niszczyciela"

  W poniedziałek, 24 września, trafi na rynek debiutancka płyta "Let Him Die" poznańskiej thrashowej załogi Bloodthirst. Tylko na stronach INTERIA.PL możecie już posłuchać premierowej kompozycji "Destroyer - Bringer Of Flames".

Zdjęcia na temat: wojtek tylka
Wideo na temat: wojtek tylka
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.