• Informacje na temat:

  wojtek tylka zdjęcie

Artykuły na temat: wojtek tylka zdjęcie
 • "Na Wspólnej": Szulc wyląduje w szpitalu w związku z zaburzeniami erekcji!

  Po seksualnej klęsce Wojtek (Wojciech Błach) w tajemnicy przed Żanetą (Anna Guzik-Tylka) zażyje lek na zaburzenia erekcji, po którym będzie jeszcze gorzej! Spuchnie, zacznie się krztusić, a na koniec wyląduje w szpitalu!

 • Anna Guzik zostanie mamą?!

  .... Anna wybrała się na zimowy urlop do Szczyrku, chciała nauczyć się jazdy na snowboardzie. Zgłosiła się do jednego z instruktorów... To był Wojciech Tylka, który okazał się mężczyzną jej życia(...)" - mówi "Życiu na Gorąco" informator i dodaje: "Ania i Wojtek oczekują dwóch córek!" Małżonkowie są bardzo szczęśliwi. Aktorka czuje się dobrze i nadal pracuje. Ekipa serialu tak kręci zdjęcia, by na...

 • "Na Wspólnej": Cisza przed burzą

  Po trwającym zaledwie trzy miesiące urlopie macierzyńskim 40-letnia Anna Guzik-Tylka wróciła na plan serialu "Na Wspólnej".

 • “Na Wspólnej": Żaneta nową zdobyczą milionera?

  Czarne chmury zbiorą się nad małżeństwem Żanety (Anna Guzik-Tylka) i Wojtka (Wojciech Błach). Powód? Jego zazdrość o Dariusza Bretnera (Karol Wróblewski). Na domiar złego w jednym z brukowców ukaże się artukuł o pani Szulc zatytułowany “Nowa zdobycz milionera".

 • “Na Wspólnej": Przed ołtarz trafią prosto z aresztu!

  Guzik-Tylka) - po upojnym wieczorze panieńskim - wciąż jeszcze będą przebywały w areszcie. Na komisariacie zjawią się ich drugie połowy. Panowie będą jeszcze kompletnie pijani, jako że minionej nocy(...) przed ołtarz. Złożą przysięgę małżeńską, a po skończonej ceremonii przyjmą życzenia od gości. Wszyscy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie pod kościołem.

 • "Na Wspólnej": Dwa śluby w jubileuszowym, 2000. odcinku!

  ...wieczór panieński, po którym dwie przyszłe panny młode i ich druhny Renata (Marta Kalmus-Jankowska) i Żaneta (Anna Guzik- -Tylka) trafiły do policyjnego aresztu... Kobiety znalazły się tam w efekcie(...) głowy spadnie deszcz ryżu i drobnych monet, które są dobrą wróżbą na nową drogę życia. Wszyscy zrobią sobie pamiątkowe zdjęcie przed kościołem.  Zabawa do białego rana Na weselu także zjawią się...

 • Serialowy przewodnik

  Górecka rzuca się Zduńskiemu na szyję i... składa na jego ustach namiętny pocałunek. Jedna z jej koleżanek uwiecznia ten moment komórką, a Olga natychmiast ustawia zdjęcie jako tapetę w swoim telefonie(...) pretensji i ciągłych oskarżeń, Wojtek oznajmia żonie, że wyprowadza się do kolegi. Rozmowę rodziców słyszy przerażona Mania. Prosi mamę, by wybaczyła Szulcowi. odc. 2361 Sąsiad Muszko bezceremonialnie...

 • Anna Guzik chudnie w oczach!

  Aktorka Anna Guzik, znana z roli Żanety Zięby w serialu "Na Wspólnej", wygląda coraz szczuplej. Czyżby odkryła dietę-cud?

 • "Na Wspólnej": Z aresztu wprost przed ołtarz

  W jubileuszowym, 2000. odcinku "Na Wspólnej", dwie pary przysięgną sobie miłość w dość osobliwych okolicznościach. Sakramentalne "tak" powiedzą Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) oraz Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk).

 • "Na Wspólnej": Podwójny ślub

  Jubileuszowy 2000. odcinek serialu "Na Wspólnej", który zobaczymy 14 stycznia, będzie wyjątkowy. Przysięgę złożą przed ołtarzem dwie pary - Monika (Sylwia Gliwa) i Damian (Waldemar Błaszczyk) oraz Joanna (Anna Cieślak) i Bogdan (Wojciech Brzeziński).

Zdjęcia na temat: wojtek tylka zdjęcie
Wideo na temat: wojtek tylka zdjęcie
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.