• Informacje na temat:

  wojtek z ekipy

Artykuły na temat: wojtek z ekipy
 • "Na Wspólnej": Nowi bohaterowie namieszają w serialu!

  Do stałej ekipy "Na Wspólnej" dołączają: Paulina Chapko, Michalina Robakiewicz, Tadeusz Huk, Andrzej Niemirski i Michał Malinowski.

 • "Polskie gówno": Wrażliwe osoby niech nie oglądają

  Tydzień przed kinową premierą "Polskiego gówna" producenci "wściekłego musicalu" zaprezentowali nowy, "niezależny" trailer produkcji, opatrując go etykietką "hardcore line". "Wrażliwe osoby niech nie oglądają" - przestrzegają twórcy.

 • “Na Wspólnej": Żaneta nową zdobyczą milionera?

  ...dostanie przez posłańca przesyłkę. W ozdobnej paczce znajdzie elegancką sukienkę w kolorze pięknej czerwieni. Wojtek z niezadowoleniem zauważy, że nadawcą paczki jest Bretner. Szulcowa natychmiast zadzwoni do biura swojego partnera, lecz nie zastanie go. Od sekretarki dowie się, że wszyscy członkowie ekipy dostali ubrania na spotkanie z mediami. Wojtkowi coraz mniej się to wszystko będzie podobało...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Miłość kwitnie w Wadlewie

  W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" mieszkańców Wadlewa czekają kolejne trudne wybory i romantyczne uniesienia. Szykują się długo oczekiwane oświadczyny, przybycie seksownego amanta i... wizyta ekipy telewizyjnej.

 • "Polskie gówno": To dzieje się naprawdę

  Już wkrótce widzowie zasiądą wraz z zespołem Tranzystory we wnętrzu starego busa, żeby na własnej skórze przekonać się, jak wygląda życie rockmana. Wszystko za sprawą filmu "Polskie gówno" w reżyserii Grzegorza Jankowskiego, który wchodzi do kin 6 lutego.

 • Anita Sokołowska wraca na plan "Przyjaciółek"!

  Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "Przyjaciółek". W grudniu do ekipy dołączy Anita Sokołowska. Przerwa w zdjęciach spowodowana była ciążami trzech z czterech aktorek grających główne postacie.

 • "Warsaw Shore": Pudzian i mężczyzna w białym futrze

  Białe futro, bójka, mistrz mopa i... wizyta Strongmana - to wszystko już w najbliższą niedzielę w kolejnym odcinku "Warsaw Shore"na antenie MTV.

 • Wojciech Żołądkowicz został ojcem!

  ...mało czasu dla rodziny. Tymczasem jego żona była w zaawansowanej ciąży... Jak udało się dowiedzieć tygodnikowi "Na żywo", aktor właśnie został tatą ślicznego synka. - Wojtek zbiera gratulacje od całej ekipy, w końcu to pierwsze dziecko, jakie przyszło na świat podczas realizacji serialu - zdradza "Na żywo" pracownik planu. Z okazji narodzin dziecka świeżo upieczony ojciec otrzymał krótki urlop...

 • Superpuder: Posłuchaj przeróbki Britney Spears!

  urodziła synka, to jakoś chcieliśmy to uczcić - tłumaczy nam Wojtek Łuszczykiewicz, lider jajcarskiej ekipy z Łodzi.

Wideo na temat: wojtek z ekipy
 • Pod Mocnym Aniołem

  Najnowszy film Wojtka Smarzowskiego, reżysera "Drogówki", "Róży" i "Wesela" to wstrząsająca, choć nie pozbawiona humoru, opowieść o nałogu i próbach wydobycia się z niego - i o miłości, która wszystko ocala. Scenariusz jest oparty na znakomitej powieści Jerzego Pilcha "Pod Mocnym Aniołem" (Nagroda Literacka NIKE 2001). Jerzy (Robert Więckiewicz) jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie...

 • Nigdy nie mów nigdy

  Film "Nigdy nie mów nigdy" wydaje się tworzyć nową jakość we współczesnym polskim kinie, łącząc walory kina popularnego ze sztuką filmową, czyli robiąc to, co po mistrzowsku udaje się takim twórcom, jak Almodovar czy Allen. Jest to opowieść o relacjach damsko - męskich współczesnych trzydziestolatków, robiących karierę w Polsce i za granicą. Ale po raz pierwszy chyba nie jest opowiadana w tak eksploatowanej ostatnio w naszym kinie formie komedii romantycznej. Film nie jest, oczywiście,...

 • Drogówka

  "Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których, poza pracą, łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich mały, zamknięty świat z pozoru działa doskonale. Wszystko się zmienia, gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartek Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

Dyskusje na temat: wojtek z ekipy
 • Re: Nie kocham Cię już

  To fakt Tomek zupełnie nie pasuje to tej fajnej ekipy. Wolałem Go oglądać w kryminalnym serialu na Polsacie, zwłaszcza jak Go bili :-) Nie lubię tego bohatera, zna się na motorach, kobietach i na szydełkowaniu :-) Powinien rzeczywiście wyjechać z Zosią do Szczecina. Dobrze, ·że Magda wyjechała, też nie pasowała do tego sympatycznego grona. Szymon trzymaj się. Majka rzeczywiście cudowna, mama też