• Informacje na temat:

  wokaliści budki suflera

Artykuły na temat: wokaliści budki suflera
 • Romuald Lipko nie żyje! Muzyk Budki Suflera miał 69 lat

  W wieku 69 lat zmarł Romuald Lipko, lider Budki Suflera - poinformował zespół w nocy z czwartku na piątek. Kompozytor, multiinstrumentalista, autor wielu polskich przebojów zmagał się z chorobą nowotworową.

 • "The Voice of Poland": Robert Gawliński odpowiada

  Jeden po drugim wokaliści przymierzani do roli jurorów "The Voice of Poland" dementują pogłoski o swoim udziale w tym programie.

 • Budka Suflera świętuje

  Wydana pod koniec października płyta "Zawsze czegoś brak" Budki Suflera właśnie przekroczyła poziom ponad 20 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, dzięki czemu zdobyła status złota. W ostatnią sobotę (28 listopada) weterani polskiego rocka świętowali w Sali Kongresowej w Warszawie.

 • Budka Suflera: Hit 35-lecia

  Piosenka "Takie tango" zwyciężyła w głosowaniu publiczności i została hitem 35-lecia zespołu Budka Suflera. W niedzielę (9 sierpnia) wieczorem w Operze Leśnej w Sopocie odbył się uroczysty koncert, w czasie którego zespół świętował jubileusz 35-lecia pracy artystycznej. Wydarzenie to zwieńczyło trwający od piątku Festiwal Sopot Hit 2009.

 • Budka Sulfera sięga gwiazd

  "Zawsze czegoś brak" to tytuł pierwszej od 5 lat studyjnej płyty grupy Budka Suflera. Wydawnictwo zapowiada singel "Sięgnąć gwiazd", którym zespół oddaje hołd bohaterom rocznicy 20-lecia przemian wolnościowych w Polsce.

 • "Zostawcie nas w świętym spokoju"

  Budki Suflera, ma życzliwy stosunek do mediów. Zachowuje filozoficzny dystans w stosunku do złośliwych komentarzy, nie obrażając się nawet za nazwanie jego grupy "pięciogłowym monstrum z Lublina(...)Budka Suflera to jeden z najdłużej działających zespołów na polskiej scenie muzycznej. Grupie stuknęła trzydziestka, co zostało uczczone jubileuszowym koncertem na festiwalu w Opolu. Jednocześnie

 • "Śpiewaj i walcz": Trzeba zahaczyć słuchacza

  Do jutra (23 kwietnia) przedłużono głosowanie widzów na trójkę wokalistów zagrożonych odpadnięciem z programu "Śpiewaj i walcz".

 • "Śpiewaj i walcz": Trzeba po swojemu

  Małgorzata Główka, Adela Konop i Edson Ganga Neto to trójka uczestników zagrożonych po pierwszym półfinale programu "Śpiewaj i walcz".

 • Eurowizja: Znowu beznadziejnie?

  To już powoli staje się nudne - co roku słychać zgodne narzekania na poziom krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji. Nie inaczej jest po czwartkowej decyzji komisji TVP, która zakwalifikowała raptem pięć piosenek.

 • Telewizyjne festiwale umierają?

  Festiwal w Sopocie nie żyje. Święto polskiej piosenki, czyli festiwal w Opolu, w stosunku do ubiegłorocznej edycji stracił ponad milion widzów. Hit Festiwal (tym razem zorganizowany w Bydgoszczy) zgromadził przed telewizorami widownię o 900 tys. osób mniejszą, zaś polsatowskie TOPtrendy straciły pół miliona oglądających.