• Informacje na temat:

  wokalista beastie boys

Artykuły na temat: wokalista beastie boys
 • Atari Teenage Riot: Anarchiści w wersji techno

  Punk, ciężka elektronika, skrajnie lewicowe poglądy oraz bunt przeciwko odradzającemu się nazizmowi. Tak właśnie zaczęła się kariera Atari Teenage Riot.

 • The Offspring i Beastie Boys bronią Eminema

  Dexter Holland, frontman i wokalista amerykańskiej formacji The Offspring, stanął w obronie Eminema. Uważa on, że kontrowersje otaczające białego rapera są spowodowane złością rodziców jego fanów, którzy po prostu nie rozumieją jego przesłania. Eminema broni także Ad Rock, członek grupy Beastie Boys.

 • Zespoły Beastie Boys, R.E.M. i Radio head zagrają w brytyjskiej edycji festiwalu Tibetean Freedom Concert. W 1999 roku odbył się on kolejno w Chicago, Tokio, Amsterdamie i Sydney. Po dwóch latach przerwy impreza ma zagościć w Wielkiej Brytanii.

 • Pięć słów Davida Bowiego

  Legendarny wokalista obok Beastie Boys był jednym z laureatów wirtualnych nagród Webby Awards.

 • "Gunsi" i "Papryczki" wśród legend rocka

  Znamy już artystów, którzy w kwietniu podczas uroczystej gali zostaną przyjęci w poczet największych legend muzyki rockowej. Do Rockandrollowego Salonu Sław dołączą Guns N' Roses, Red Hot Chili Peppers, Faces, Laura Nyro, Donovan i Beastie Boys.

 • Fani wygwizdali wokalistę Guns N' Roses

  Amerykańscy fani dali wyraz dezaprobaty dla gwiazdorskiego zachowania Axla Rose'a z Guns N' Roses.

 • Co nas czeka w 2011 roku? U2, GaGa, Dre...

  Sprawdź listę najbardziej oczekiwanych zagranicznych premier płytowych w 2011 roku! U2, Lady GaGa, Coldplay i wielu innych.

 • Pechowiec Beck

  Wielki pech przydarzył się Beckowi podczas festiwalu Field Day w Nowym Jorku. Będący jedną z gwiazd sobotniego (7 czerwca) koncertu wokalista, zamiast na scenę trafił do szpitala z kilkoma złamanymi żebrami.

 • "Siedem wściekłych zwierząt"

  muzyki, producenta płyt m.in. Slayer, Red Hot Chili Peppers i Beastie Boys. Pewne jest jednak, że debiutancki album AHC, zatytułowany “The War Of Art”, znajduje coraz więcej zwolenników wśród fanów

Wideo na temat: wokalista beastie boys
 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy

 • Boys

  Pierwsza miłość to wyjątkowe uczucie, któremu większość chętnie się poddaje. Inaczej jest z Siegerem. On robi wszystko, żeby nie zauważyć, że taka miłość przydarza się właśnie jemu. 15-letni Sieger dostaje się do sztafety lekkoatletycznej, która ma wziąć udział w krajowych mistrzostwach. Na treningu poznaje intrygującego i nieprzewidywalnego Marca. Szybko znajdują wspólny język i stają się przyjaciółmi, jednak stopniowo zaczyna ich łączyć coś więcej. Sieger próbuje walczyć z uczuciem, ale...

 • Dom chłopców

  "Dom chłopców" to emocjonująca opowieść o buncie młodości i brutalnych doświadczeniach dorosłego życia. Znakomita muzyka w wykonaniu Dangerous Muse oraz doskonałe kreacje Udo Kiera (znanego z filmów Gusa Van Santa, Wima Wendersa czy Larsa Von Triera) i wielokrotnie nagradzanego Stephen Fry'a gwarantują niezapomniane przeżycia. Jest rok 1984. Frank ma 18 lat. Ucieka z domu i wyjeżdża do legendarnego Amsterdamu. Zatrudnia się w klubie ze striptizem. Trafia na niekończącą się imprezę z doskonałą...