• Informacje na temat:

  wokalistka jedzie

Artykuły na temat: wokalistka jedzie
 • Justyna Steczkowska miała wypadek. Menedżer wokalistki zabrał głos!

  Justyna Steczkowska (43 l.) ostatnio najadła się sporo strachu. Gdy jechała samochodem wraz ze swoim menedżerem, doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Pojawiły się głosy, że zdarzenie spowodował współpracownik „Jusi”. Teraz Łukasz Wojtanowicz zabrał głos.

 • Eurowizja 2015: TVP nie chciała Edyty Górniak!

  Edyta Górniak ujawniła, że zgłosiła swój akces do udziału w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalistka zdradziła też, że jej propozycja została odrzucona przez TVP.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jedzie na festiwal do Opola!

  Barbara Kurdej-Szatan, którą za dwa tygodnie po raz pierwszy zobaczymy w "M jak miłość", przygotowuje się do debiutu w roli... konferansjerki! Przyjęła bowiem zaproszenie organizatorów 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i już 6 czerwca poprowadzi koncert SuperPremiery2014 - Sezon 50+1.

 • Nina Wertz: "Ptaki niebios" w hołdzie poległym za Ukrainę

  Na stronach Interii możecie premierowo zobaczyć teledysk "Ptyci nebesni" ("Ptaki niebios") polsko-ukraińskiej wokalistki, pianistki i kompozytorki Niny Wertz, która ma na koncie m.in. współpracę z Marylą Rodowicz.

 • Łuszczykiewicz jedzie po Nergalu

  Obecność Nergala w programie Dwójki jest obecnie tematem numer jeden. Przeciwko artyście opowiedzieli się zarówno duchowni, jak i politycy, twierdząc, że "zatrudnianie wyznawcy satanizmu, bluźniercy, człowieka bez podstawowej kultury w telewizji publicznej bije wszelkie granice przyzwoitości". Wokalistka zespołu Video zastanawia się natomiast, dlaczego lider metalowego Behemotha i zdeklarowany...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Korwin-Piotrowska jedzie po Górniak

  Karolina Korwin-Piotrowska skrytykowała Edytę Górniak za zdjęcia dla jednego z magazynów. Jej zdaniem wokalistka wygląda na nich jak "plastikowa lala z monstrualnymi ustami".

 • Ewa Farna wyda płytę jazzową!

  Ewa Farna przyznaje, że przygotowania do koncertów idą pełną parą, bo trasa akustyczno-jazzowa jest dla niej i dla zespołu dużym wyzwaniem. Choć próby pochłaniają dużo czasu, to artystka zdradza, że w międzyczasie pracuje również nad nową płytą - tym razem niekomercyjną, utrzymaną w stylistyce jazzowej. Premiera krążka zaplanowana jest na 31 marca.

 • Rafalala wyśmiewa chorobę Moniki Kuszyńskiej? Opublikowała kontrowersyjne zdjęcie!

  Rafalala nie jest zadowolona z wyboru Moniki Kuszyńskiej na reprezentantkę Polski na 60. Konkursie Eurowizji. Transseksualistka między wierszami daje do zrozumienia, że wokalistka jedzie do Austrii, by wzbudzić litość.

 • Eurowizja 2015: Sensacja w niemieckich preselekcjach!

  Andreas Kümmert, laureat niemieckich preselekcji do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, zrzekł się zwycięstwa na rzecz Ann Sophie, zdobywczyni 2. miejsca! To wydarzenie bez precedensu.