• Informacje na temat:

  wokalistka kupiła

Artykuły na temat: wokalistka kupiła
 • Nie żyje babcia Dody. Wokalistka opublikowała w sieci wzruszający wpis

  Jeszcze niedawno Doda (34 l.) przeżywała radosne chwile. W kwietniu wyszła za mąż za Emila Stępnia. To było niezapomniane wydarzenie dla niej i dla całej rodziny. Niestety, po chwilach szczęścia przyszły momenty smutku. Jak poinformowała wokalistka, zmarła jej ukochana babcia Pelagia...

 • USA: Polityczny spór o... Beyonce

  Wokalistka Beyonce może stać się jednym z tematów kampanii wyborczej w Stanach Zjednoczonych.

 • Edyta Górniak kupiła dom w Krakowie?! Kosztował ją fortunę!

  Edyta Górniak (43 l.) na dobre osiedliła się w stolicy Małopolski. Jak podaje jeden z tabloidów, piosenkarka kupiła dom na obrzeżach Krakowa. Jego cena zwala z nóg!

 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • Beata Kozidrak kupiła willę w Afryce!

  Wokalistka Bajmu od lat należy do najlepiej opłacanych gwiazd w tym kraju. Beata stroni jednak od życia w stolicy i nigdy nie zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Najlepiej jest jej(...) w "Fakcie". Mąż artystki pochwalił się ostatnio w tabloidzie, że Beata kupiła także lokum w RPA! "Willa ma 280 m, jest też basen" - chwali się Andrzej Pietras. Zazdrościcie?

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • Beata Kozidrak zaczyna nowe życie w Warszawie. Kupiła mieszkanie!

  Na sylwestrowej konferencji prasowej wokalistka Bajmu cieszyła się największym zainteresowaniem fotoreporterów. Prześwitująca, skąpa tunika i kuse szorty przyciągały spojrzenia. Niejedna(...) przywykłam do szybkiego, więc to mi nie przeszkadza". W Warszawie Kozidrak planuje zostać na dłużej. Jak głosi plotka - niedawno kupiła nawet mieszkanie na Ursynowie. Rewelacji tabloidów na temat...

 • "Mali giganci": Julia Totoszko jest "Happy"

  Za nami pierwsze starcie drużyn w programie "Mali giganci". Znów wysokie noty zebrała 9-letnia Julia Totoszko, choć jednocześnie jurorzy dyskretnie ją skrytykowali.

 • Doda kupi mieszkanie warte 3 mln złotych?!

  Doda (31 l.) i Emil Haidar (34 l.) wyglądają na naprawdę zakochanych w sobie. Wkrótce mają stanąć na ślubnym kobiercu i przymierzają się do zakupu wspólnego mieszkania za ogromną kwotę.

 • George Ezra na czele brytyjskiej listy bestsellerów

  Trzy miesiące po wydaniu debiutanckiej płyty "Wanted On Voyage" George Ezra wskoczył na pierwsze miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się albumów w Wielkiej Brytanii.

Wideo na temat: wokalistka kupiła
 • Katy Perry chce odebrać ziemię zakonnicom?

  Katy Perry zadarła z zakonnicami? Gwiazda postanowiła kupić rozległą posesję w Los Angeles, formalnie należącą do sióstr zakonnych. Archidiecezja podpisała już umowę z Perry, jednak na jej drodze pojawił się spory problem. Siostry twierdzą, że porozumiały się z innym deweloperem i dysponują prawnym dokumentem. Jedna z nich twierdzi, że podczas spotkania z gwiazdą nie wiedziały, kim jest Perry. Nie były zachwycone, kiedy zobaczyły wideo wokalistki w sieci. Aktualnie prawnicy obu stron walczą,...