• Informacje na temat:

  wokalistka ostatnimi

Artykuły na temat: wokalistka ostatnimi
 • Na co zmarła Kora? Wokalistka zespołu Maanam z chorobą walczyła od kilku lat! "Ból zginał do ziemi"

  Kora Jackowska nie żyje. Wokalistka zespołu Maanam przegrała walkę z rakiem. Miała 67 lat...

 • Madonna "Rebel Heart": Sześć nowych utworów wokalistki

  Przedwczesny wyciek materiału demo Madonny sprawił, że gwiazda pop postanowiła przejść do kontrataku. Artystka opublikowała sześć nowych utworów oraz zapowiedziała płytę "Rebel Heart".

 • ...1 lipca wokalistka wyznała na Twitterze, że "straciła najważniejszą osobę w swoim życiu". Clara Brathwaite, 88-letnia babcia Rihanny, odeszła po długiej chorobie. Gwiazda podzieliła się ostatnimi zdjęciami z babcią na Twitterze.

 • Recenzja Björk "Vulnicura": Rozmowa o pogodzie

  Z artystami takimi, jak Björk jest pewien problem. Mianowicie świat tak trzęsie przed nimi portkami, że mało kto odważy się powiedzieć, jak się sprawa tak naprawdę ma.

 • Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę. Po dużym biuście nie ma już śladu?

  ...wokalistka zmieniała się pod okiem fryzjerki Doroty Wodzińskiej. Został poprawiony każdy element jej wizerunku - od włosów, poprzez strój, makijaż, po paznokcie. Efektem metamorfozy jest sesja zdjęciowa(...) zło, które wylało się na Iwonę ostatnimi czasy - tłumaczy Wodzińska. - Ona doskonale rozumie współpracę z osobami, które ją kreują. Tego rodzaju gwiazdy fantastycznie sprawdzają się w takim cyklu...

 • Celine Dion, kanadyjska wokalistka pop, cieszy się ostatnimi chwilami spokoju. Już za kilka tygodni autorka "My Heart Will Go On" zostanie mamą, dlatego postanowiła nabrać sił do tej poważnej roli na wakacjach. Spędza je wraz z mężem na Wyspach Bahama.

 • Beata Kozidrak i Andrzej Pietras: Jednak przełom w ich małżeństwie?

  Pietrasa. Gestu w stronę męża, z którym relacje od dawna są napięte, wokalistka nie zrobiła dla córek Kasi (34) i Agaty (23).  "To była inicjatywa Beatki. Z tego co wiem, święta upłynęły im(...)..." - relacjonuje tygodnik. Wiele wskazuje więc na to, że w ich nie najlepszcyh ostatnimi czasy relacjach jednak nastąpił przełom! "Planują wspólny wypoczynek w ciepłych krajach, więc wszystko na...

 • Britney Spears oczyszczona

  Wokalistka zyskała mocny punkt w walce o prawa do opieki nad swoimi dziećmi.

 • Jessica Simpson wkrótce znów będzie mamą?!

  ...w ciążę! Tak się rozsmakowała w macierzyństwie, że koniecznie chce mieć jeszcze dwoje dzieci. Wokalistka jest już mamą 2-letniej Maxwell i rocznego Ace. "Ona żyje tylko po to, żeby być matką. Wraz(...). Nie przeraża jej także fakt, że znów będzie musiała zmagać się z dodatkowymi kilogramami. Nic dziwnego - w zrzucaniu wagi ma już wprawę! Ostatnimi czasy naprawdę sporo schudła i może się pochwalić...

 • Zagrożona Natalie Imbruglia

  Natalie Imbruglia może wkrótce zostać bez kontraktu płytowego. Wytwórnia płytowa, wydająca dotąd albumy australijskiej gwiazdy pop, jest bowiem bardzo zaniepokojona jej ostatnimi pomysłami, dotyczącymi zaostrzenia brzmienia wykonywanej przez nią muzyki.