• Informacje na temat:

  wokalistka pochodząca

Artykuły na temat: wokalistka pochodząca
 • "Diagnoza": Józef Pawłowski jest już po ślubie! Ożenił się z piękną wokalistką...

  Józef Pawłowski, czyli Rafał Krupniok z "Diagnozy", obwieścił właśnie całemu światu, że... zmienił stan cywilny. Kilka dni temu aktor i jego ukochana - wokalistka Klaudia Szafrańska - przysięgli sobie dozgonną miłość i wierność. Swych fanów poinformowali o tym dopiero po fakcie, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z uroczystości.

 • Przebój Roku 2014 RMF FM: Najlepsza Indila

  Sprawdź szczegółowe wyniki tradycyjnego plebiscytu Przebój Roku w RMF FM. Tym razem Bednarka wyprzedziła pochodząca z Francji wokalistka Indila.

 • Ewa Farna

  Ur. 12 sierpnia 1993 w Trzyńcu – polska piosenkarka pop-rockowa, pochodząca z Zaolzia.

 • Emilia od "Big Big World": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  Pod koniec 1998 roku europejskie listy podbiła piosenka "Big Big World" Emilii. Pochodząca ze Szwecji wokalistka to jeden z wielu przykładów gwiazd jednego przeboju.

 • Kylie Minogue: Dlaczego odwołała ślub?

  Wokalistka od ponad roku jest szczęśliwie zakochana w młodszym od niej o 20 aktorze, Johule Sassie. Para jakiś czas temu się zaręczyła i latem planowali wziąć ślub. Nieoczekiwanie uroczystość została jednak odwołana. Pochodząca z Australii Kylie Minoluge dopiero teraz postanowiła wyjawić powód takiej decyzji. "Nie pobierzemy się w moim rodzinnym kraju, dopóki nie zostaną tam zalegalizowane...

 • Rihanna skończyła 27 lat. Na urodzinach same sławy

  W piątek, 20 lutego, pochodząca z Barbadosu wokalistka Rihanna obchodziła 27. urodziny. Na przyjęciu z tej okazji pojawili się m.in. Leonardo DiCaprio, Mick Jagger, Bill Murray, Naomi Campbell czy Jim Carrey.

 • Ewa Farna: Żadnego ślubu nie było!

  Pochodząca ze Śląska Cieszyńskiego 23-letnia wokalistka od kilku tygodni podróżuje z ukochanym Martinem Chobotem po Stanach Zjednoczonych. To podróż ich życia, marzyli o niej od dwóch lat. Mimo wszystko nie planowali jednak wziąć podczas tej wyprawy ślubu. Ale gdy wyszło na jaw, że zakochani odwiedzili słynne miasto Las Vegas, czeskie media uznały, że z pewnością pobrali się tam, a na skromnej...

 • Bjork: Amerykanie nie powinni być zaskoczeni 11 września

  Pochodząca z Islandii gwiazda w wywiadzie dla francuskiego dziennika "Liberation" stwierdziła, że Stany Zjednoczone nie powinny być zaskoczone atakiem terrorystycznym z września 2001 roku.

 • Farna zwolniła Wronkę przez Mlynkovą?

  Pochodząca ze Śląska Cieszyńskiego 39-letnia wokalistka, znana jest przede wszystkim z zespołu Brathanki. To z nim nagrała swój wielki przebój „Czerwone korale”.  W 2003 roku zaczęła karierę solową. Była żoną popularnego aktora Łukasza Nowickiego. Rozwiedli się w 2012 r. Mają 13-letniego syna Piotra. Po rozwodzie zakochała się z wzajemnością w czeskim producencie muzycznym Leszku Wronce (56

 • Mary Komasa "City of My Dreams": Uwaga, obiecujący debiut

  Mary Komasa to pochodząca z Warszawy, a mieszkająca w Berlinie wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i instrumentalistka. Singel "City of My Dreams" promuje jej debiutancki album, który ukaże się na początku 2015 roku. Producentem materiału jest Guy Sternberg, który pracował z uznanymi artystami takimi jak: Feist, Yoko Ono i Depeche Mode.