• Informacje na temat:

  wokalistka powraca

Artykuły na temat: wokalistka powraca
 • Magda Femme powraca na salony!

  Magda Femme (45 l.) była niegdyś znana z występów w "Ich Troje". Prywatnie była też pierwszą żoną wokalisty grupy, Michała Wiśniewskiego. Jednak swego czasu jej drogi rozeszły się i z muzykiem i z zespołem. Od tamtej chwili o piosenkarce raczej nie jest głośno. Unika bywania na salonach, nie odniosła też żadnego spektakularnego sukcesu zawodowego. Doszło do tego, że teraz jest już nieco zapomnianą wokalistką. Być może postanowiła to zmienić, bowiem niespodziewanie pojawiła się na premierze...

 • Ewelina Flinta powraca: Potrzebowałam czasu

  Po długiej nieobecności w mediach Ewelina Flinta planuje wrócić z nową płytą. "Potrzebowałam odpocząć i nabrać dystansu" - tłumaczy PAP Life wokalistka.

 • Alicja Majewska powraca na scenę! Co robiła przez 19 lat?

  Alicja Majewska (68 l.), znana z takich niezapomnianych hitów jak „Odkryjemy miłość nieznaną”, wraca z nową płytą po 19 latach! Krążek „Wszystko może się stać” z utworami do muzyki Włodzimierza Korcza już od kilku dni jest w sprzedaży.

 • Jessie Ware powraca do Polski

  7 lutego 2015 roku na Torwarze w Warszawie wystąpi Jessie Ware. Brytyjska wokalistka przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy, promującej jej najnowszy album - "Tough Love".

 • Kultowy serial "MacGyver" powraca!

  Podczas gdy w Polsce przez lata najsłynniejszym panem "złota rączka" był Adam Słodowy, w Stanach prawdziwą karierę zrobił serialowy MacGyver. Stał się znany do tego stopnia, że powstało nawet angielskie słowo to "macgyver" oznaczające naprawianie czegoś, ulepszanie. Sympatycznego pracownika tajnej fundacji Phoenix poznali także polscy widzowie i, podobnie jak Amerykanie, od razu polubili. Angus MacGyver (nieznoszący zresztą swojego imienia) okazał się, bowiem inteligentnym facetem z...

 • Nneka powraca do Polski na dwa koncerty

  Nneka, ciemnoskóra wokalistka i poetka soul porównywana często do Lauryn Hill i Erykah Badu wystąpi pod koniec kwietnia 2015 roku na dwóch koncertach w naszym kraju.

 • "Taniec z gwiazdami" powraca

  ...: aktor Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska, aktorka Patrycja Kazadi i Łukasz Czarnecki: mistrz olimpijski Robert Korzeniowski w parze z Anna Głogowską wokalistka Edyta Górniak z partnerem...

 • Zaz powraca do Polski na jeden koncert

  5 grudnia fani muzyki francuskiej będą mieli okazję zobaczyć Zaz w Progresja Music Zone w Warszawie podczas jedynego koncertu w Polsce w ramach cyklu muzyki aktualnej Francophonic.

 • Program "Idol" powraca na antenę Polsatu po 12 latach przerwy. W jurorskich fotelach zasiądą nowe gwiazdy i będą szukać nie tylko muzycznych talentów, ale i zbijać prawdziwą fortunę.

 • Polskie płyty 2015 roku: Kto wydaje, kto powraca?

  Nowości płytowe w 2015 roku to nie tylko rynek zagraniczny. To także sporo nowości od rodzimych wykonawców. Kto zachwyci, a kto rozczaruje słuchaczy?

Wideo na temat: wokalistka powraca
 • Ania Wyszkoni o swoim zdrowiu: Zawsze wsparcie pomaga

  Po dramatycznie brzmiących słowach Anny Wyszkoni (37 l.) fani zmartwili się nie na żarty. Gdy wokalistka poprosiła ich ze sceny o trzymanie za nią kciuków, można było pomyśleć, że powraca najgorsze. W końcu artystka zabrała głos. „Bardzo przepraszam za wszystko, co się wydarzyło. Narobiłam szumu zupełnie nieświadomie” – powiedziała i wytłumaczyła, że nic złego się z jej zdrowiem nie dzieje