• Informacje na temat:

  wokalistka ramona

Artykuły na temat: wokalistka ramona
 • Ramona Rey wyśmiała Kukulską! Zarzuciła jej...

  Wokalistka Ramona Rey (34 l.) postanowiła zakpić ze słynnej piosenkarki. Będzie wojna?

 • Ramona Rey szczerze o swoim jąkaniu: Dzieci się ze mnie śmiały

  Występująca obecnie w programie "SuperSTARcie" Ramona Rey z okazji Światowego Dnia Jąkających Ramona Rey była gościem "Pytania na śniadanie". Okazało się, że wokalistka od dziecka się jąka.

 • Ramona Rey pokazała odważne zdjęcie! Co za ciało!

  Ramona Rey (34 l.), czyli Katarzyna Okońska, to dawno niewidziana i przede wszystkim niesłyszana polska piosenkarka. Teraz postanowiła wrócić na muzyczną scenę i z tej okazji pokazała pewne zdjęcie.

 • Ramona Rey i "Superstarcie": Byłam okropnie zestresowana

  Jedną z mniej znanych uczestniczek "Superstarcia", nowego muzycznego show TVP2, jest Ramona Rey.

 • Odeszła ukochana suczka Kory. Wokalistka traktowała psa jak członka rodziny

  ...28 lipca 2018 roku zmarła Kora (†67 l.). Jej śmierć przeżyli nie tylko fani i najbliższa rodzina, ale także jej ukochana suczka Ramona. Teraz niestety okazało się, że Ramonka odeszła 39 dni po swojej pani.

 • "Superstarcie" na start: Co zaśpiewają gwiazdy?

  W piątek (3 października) rusza nowe show TVP2 - "Superstarcie". Na czym polegać będzie ten muzyczny program z udziałem gwiazd?

 • Polska wokalistka zrobiła ogromne wrażenie na senegalskim artyście. Jak informują brytyjskie media, znajomość rozwija się. Już podczas pierwszego spotkania Ray usłyszała, że jest "piękną kobietą".

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • Horodyńska poniża piosenkarkę!

  ...pokazała. Tęcza jest czymś, co przypomina mi kostium kąpielowy, założony do góry nogami. Dół jak u recepcjonistki może by się obronił, gdyby Ramona narzuciła na ramiona jakąś dużą marynarkę...

 • KFF: Znamy program konkursu DocFilmMusic

  Po wynikach selekcji do konkursu krótkometrażowego Krakowskiego Festiwalu Filmowego, który odbywa się nieprzerwanie od 1961 roku, przyszedł czas na najmłodszy, odbywający się po raz trzeci konkurs muzyczny. DocFilmMusic będzie mieć tradycyjnie także swoją warszawską odsłonę, filmy konkursowe zostaną pokazane w Kinie Rejs.

Wideo na temat: wokalistka ramona
 • Ramona i Beezus

  Ekranizacja cyklu bestsellerowych książek dziecięcych Beverly Cleary o przygodach niezwykle pomysłowej uczennicy szkoły podstawowej. W rolach głównych: Joey King ("Kwarantanna", seriale TV "Ekipa" i "Kryminalne zagadki Las Vegas"), Selena Gomez ("Mali agenci 3", serial TV "Hannah Montana"), Bridget Moynahan ("Ja, robot", "Suma wszystkich strachów"), John Corbett ("Moje wielkie greckie wesele", serial TV "Przystanek Alaska"), Sandra Oh ("Bezdroża", serial TV "Chirurdzy") i Ginnifer Goodwin...

 • W drodze do Jah

  Reggae od pokoleń odciska swe piętno na europejskiej scenie muzycznej. Jednak mało kto wie, że jego przesłanie ma charakter zarówno polityczny, jak i duchowy. Reggae łączy w sobie bunt, muzykę i potrzebę religijności. Chodzi o to, aby poprzez muzykę głosić uduchowiony przekaz oraz idee ruchu Rastafari. W reggae liczy się dążenie do wolności, duchowa obietnica zbawienia i nadzieja na lepszy świat. Film portretuje dwóch najpopularniejszych europejskich muzyków uprawiających ten gatunek muzyki:...

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...