• Informacje na temat:

  wokalistka z jaka to melodia

Artykuły na temat: wokalistka z jaka to melodia
 • Robert Janson przyjaźni się z byłymi wokalistkami Varius Manx? Z wszystkimi?

  ...". Współpracuje z dawnymi wokalistkami Drogi Anity Lipnickiej i Roberta skrzyżowały się ponownie przy płycie "Eli", którą zespół nagrał z Anną Józefiną Lubieniecką. Anita napisała dwa teksty do singli(...) więc z byłymi wokalistkami. "To świetna, bardzo wartościowa dziewczyna, jest przyjacielem mojego domu" - komplementuje Annę Józefinę. Czy kiedyś jego drogi z Moniką Kuszyńską znowu się przetną...

 • "Jaka to melodia?": Dziewczyny Janowskiego

  Magdalena Tul, Aneta Figiel i Agata Dąbrowska śpiewają ze sobą już ponad 10 lat. Każda z nich jest inna, ale wszystkie znają najważniejsze współczesne piosenki! Kim są dziewczyny z grupy wokalnej programu "Jaka to melodia?".

 • Katarzyna Dąbrowska: Pasja jak narkotyk

  ...w przybliżeniu, kiedy twoja autorska płyta ujrzy światło dzienne? - Jesteśmy w powijakach, nie wyznaczam sobie żadnych terminów. A co z zespołem Amok? - Nasza działalność wyciszyła się(...) znudzić. Emocjonalnie bardziej ekscytuje ją Krajewski, tylko że - jak już mówiłam - boi się tej relacji. W pewnym momencie pojawi się przy nim jakaś kobieta, co moja bohaterka zinterpretuje...

 • Honorata Skarbek "Naga": Zmysłowy klip wokalistki

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Honoraty "Honey" Skarbek, ilustrujący balladę pod tytułem "Naga".

 • Siostry Godlewskie przesadziły? Natalia Kukulska zainterweniuje?

  Jak czytamy w jednym z tygodników, Natalia Kukulska (42 l.) jest poruszona tym, w jaki sposób wykorzystano przebój jej mamy, Anny Jantar (†29 l.). Siostry Godlewskie do utworu „Tyle słońca w całym mieście” wystąpiły… na wpół nagie.

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Zaskakujące kulisy sukcesu Juli Fabiszewskiej

  To, że 21-letnia Jula sama pisze sobie piosenki, już wiemy. W jednym z wywiadów młoda wokalistka zdradza szczegóły...

 • Idina Menzel zaliczyła wpadkę na sylwestrowym koncercie

  Ostatni występ wokalistki w 2014 roku w Nowym Jorku miał być zwieńczeniem dobrego roku jaki zaliczyła gwiazda. Nie wszystko poszło jednak po myśli Menzel.

 • Miarka się przebrała. Edyta Górniak idzie do sądu!

  Wiadomość dotarła do niej w Polsce, gdy przyjechała na nagrania do programu "Jaka to melodia?". Jej były mąż Dariusz K., prowadząc samochód pod wpływem narkotyków, w lipcu 2014 r. zabił na pasach 63(...) okazji zrobi porządek także w sprawach finansowych - mówi znajoma. Wokalistka zamierza pozwać Dariusza K. o alimenty na ich syna. Pracownicy artystki kompletują też dokumenty do sprawy o podział...

 • Recenzja Diana Krall "Wallflower": Z kawiarni prosto do sypialni

  Już widzę, jak starzy fani Diany Krall kręcą przy jej "Wallflower" nosami. Ale wokalistce powinny przesłonić ten widok szeregi zadowolonych, nowych i dużo młodszych słuchaczy.