• Informacje na temat:

  wokalistki zespolu ich troje

Artykuły na temat: wokalistki zespolu ich troje
 • Michał Wiśniewski do nowej wokalistki Ich Troje: To pierwszy wytrysk, po którym musi się wycierać

  Rozwodzący się z Dominiką Tajner Michał Wiśniewski (46 l.) na koncercie Ich Troje w Białymstoku przeszedł sam siebie...

 • Michał Wiśniewski w "Celebrity Splash"? Wokalista odpowiada i ujawnia plany

  Na informacje "Faktu" o swoim udziale w nowym show "Celebrity Splash" zareagował wokalista Ich Troje.

 • Michał Wiśniewski namawia Justynę Majkowską, by wróciła do Ich Troje! Zgodzi się?

  Justyna Majkowska (38 l.) przed laty odnosiła wielkie sukcesy wraz z grupą Ich Troje. Z własnej woli odeszła z zespołu, ale nie żałuje tej decyzji. Do tej pory do zmiany zdania i powrotu namawia ją Michał Wiśniewski (43 l.), lecz ona pozostaje nieugięta.

 • Była wokalistka Ich Troje solo

  Justyna Majkowska, która występowała w Ich Troje, gdy zespół odnosił największe sukcesy, w listopadzie wyda swój solowy album zatytułowany "Zakochana od jutra".

 • To Tajner wyrzuciła wokalistkę Ich Troje?!

  Kilka dni temu okazało się, że wychowana w Norwegii Jeanette Vik nie będzie już dłużej śpiewała z Ich Troje. Michał wyjaśnił na facebooku, że zwolnienie dziewczyny wynika z jej niewystarczającej(...) kompromisów pokazać światu" - napisał Wiśniewski. Tymczasem "Fakt" podejrzewa, że w wyrzuceniu Jeanette z zespołu mogła maczać palce Dominika Tajner-Idzik, która podobno jest chorobliwie zazdrosna o Michała...

 • Marta Milan: Oto nowa wokalistka Ich Troje?

  Nazwisko Marty Milan pojawiło się na plakatach wrześniowych koncertów Ich Troje w Stanach Zjednoczonych. Czy to oznacza, że Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa mają nową wokalistkę?

 • Wiśniewski wyrzucił wokalistkę!

  Michał Wiśniewski zakończył współpracę ze swoją nową wokalistką Jeanette . Powód? Norweżka nie nauczyła się polskiego...

 • Ich Troje mają nową wokalistkę!

  Sporo zmian w zespole Ich Troje - poznaliśmy nazwisko nowej wokalistki wybranej w castingu. Z kolei menedżerką grupy została Dominika Tajner, nowa ukochana Michała Wiśniewskiego.

 • Ania Wiśniewska odejdzie z Ich Troje?!

  Aniqa , czyli Ania Wiśniewska (33 l.), rozważa odejście z zespołu Ich Troje. Czyżby solowa kariera była dla niej priorytetem?

 • Nowa wokalistka Ich Troje

  Wyjaśniła się sprawa udziału zespołu Ich Troje w festiwalu "Eurowizji". Michał Wiśniewski zdecydował, że o ile tylko dostanie taką szansę, będzie reprezentować poczas finału w Rydze polską, a nie niemiecką publiczność. Nie zmienia to jednak faktu, że wokalista nadal ma zamiar podbić rynek naszych zachodnich sąsiadów. Oznacza to, przynajmniej chwilową, zmianę wokalistki.

Wideo na temat: wokalistki zespolu ich troje
 • Magda Femme o Michale Wiśniewskim: Nie chcę pamiętać

  Magda Femme ucina wszelkie rozmowy na temat Michała Wiśniewskiego i nie chce opowiadać o relacjach z byłym mężem. Piosenkarka uważa ten etap w swoim życiu za zamknięty i nie chce do niego wracać. Femme była pierwszą żoną lidera zespołu Ich Troje. Ich małżeństwo trwało 5 lat. Teraz są skłóceni i nie utrzymują ze sobą kontaktu. - Naprawdę nie rozmawiajmy już po 15 latach o tym, bo to jest już