• Informacje na temat:

  wokalne umiejętności

Artykuły na temat: wokalne umiejętności
 • Katarzyna Glinka: Dlaczego zdecydowała się na udział w „Twoja twarz brzmi znajomo”?

  Katarzyna Glinka (38 l.) pokaże swoje umiejętności wokalne w show Polsatu. Chce w ten sposób uratować karierę?

 • Córka Kevina Costnera w filmie taty

  Córka Kevina Costnera - Lily McCall - wystąpiła u boku ojca w filmie "Black or White". 28-latka zaprezentowała umiejętności wokalne w scenie pogrzebu.

 • Edyta Górniak (41 l.) w "The Voice of Poland" zakwestionowała umiejętności wokalne Kory, wprawiając w osłupienie nie tylko kolegów z jury i publiczność, ale także osoby z branży muzycznej.

 • Stefano Terrazzino: Nie tylko tancerz

  pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • Ryszard Kalisz komentuje występ Natalii Siwiec!

  Ryszard Kalisz (59 l.) żałuje, że Natalia Siwiec (32 l.) nie pokazała swoich umiejętności wokalnych.

 • Stefano Terrazzino: Z "Tańca z Gwiazdami" do "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

  Po 9 latach pracy przy "Tańcu z gwiazdami" Stefano Terrazzino uznał, że potrzebuje nowych wyzwań i emocji. Tancerz weźmie udział w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zademonstruje swoje umiejętności wokale i aktorskie. Terrazzino przyznaje, że praca przy tym show jest dla niego niezłą szkołą, motywującą zwłaszcza do doskonalenia języka polskiego. Trzecia edycja programu

 • Lady Gaga zagrała koncert na "SuperBowl". Pokazała za dużo?

  W niedzielę 5 lutego br. jak co roku w USA odbył się "SuperBowl", czyli finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim. Tym razem mierzyły się ze sobą drużyny New England Patriots i Atlanta Falcons, a zwycięsko z tego pojedynku wyszli ci pierwsi. Tradycją jest, że podczas tej słynnej na cały świat imprezy swoje wokalne umiejętności prezentują też wielkie gwiazdy. W tym roku hitem wieczoru był...

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Natalia Kukulska nie ma wątpliwości. Zadziwiające słowa o Viki Gabor! "Śpiewa jak stara..."

  Natalia Kukulska (43 l.) jest oczarowana talentem 12-letniej Viki Gabor. Piosenkarka zauważa, że coraz więcej dzieci chce śpiewać, rozwijać swój talent i prezentować swoje umiejętności na konkursach wokalnych czy w programach typu talent show. Jak potoczy się później ich droga, czy rozwiną swoją pasję i zaistnieją na rynku muzycznym, w dużej mierze zależy od ich rodziców. Ważne, by nie wywierać...

 • Fleetwood Mac: Pierwszy pełny koncert z Chrisitne McVie od 1997 roku

  Christine McVie wystąpiła po raz pierwszy z Fleetwood Mac od momentu powrotu do zespołu. Koncert wokalistki z formacją odbył się 30 września w Minnesocie.

Wideo na temat: wokalne umiejętności
 • Stefano Terrazzino: Po zwycięstwie w "TTBZ" przestano mnie szufladkować

  pokazać, że jest człowiekiem wszechstronnie utalentowanym, i uniknąć dalszego szufladkowania. Otrzymał też propozycję ciekawej pracy, w której będzie mógł zaprezentować swoje aktorskie i wokalne umiejętności.

 • Natalia Kukulska: Teraz dzieci szybciej zaczynają śpiewać dojrzale. Viki Gabor jest...

  Wokalistka zauważa, że coraz więcej dzieci chce śpiewać, rozwijać swój talent i prezentować swoje umiejętności na konkursach wokalnych czy w programach typu talent show. Jak potoczy się później ich droga, czy rozwiną swoją pasję i zaistnieją na rynku muzycznym, w dużej mierze zależy od ich rodziców. Ważne, by nie wywierać na swoich pociechach presji ani też kosztem ich dzieciństwa nie spełniać