• Informacje na temat:

  wolszczak na wspólnej

Artykuły na temat: wolszczak na wspólnej
Zdjęcia na temat: wolszczak na wspólnej
Wideo na temat: wolszczak na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak i trzęsienie ziemi u Basi

  - Scenarzyści mają kłopot, co nowego wymyślić dla Basi. Na szczęście jest Smolny, który dostarcza atrakcji. jak wiadomo stabilizacja nie służy serialowi, więc mam nadzieję, że zaraz będziemy mieli jakieś trzęsienie ziemi" - mówi Grażyna Wolszczak o losach swojej bohaterki z serialu "Na Wspólnej".

 • Wojna żeńsko-męska

  Spotkanie "Lejdis" z "Testosteronem" w reżyserii Łukasza Palkowskiego, autora kultowego "Rezerwatu" i "39 i pół", z plejadą gwiazd, jakich jeszcze razem w jednym filmie nie było: Sonia Bohosiewicz, Grażyna Szapołowska, Tomasz Karolak, Wojciech Mecwaldowski, Tomasz Kot, Grażyna Wolszczak, Tamara Arciuch. Najnowszy film Łukasza Palkowskiego, autora takich hitów jak "Rezerwat" czy "39 i pół", to nieprzyzwoita komedia o wojnie żeńsko-męskiej. O co w tej trwającej od wieków walce chodzi? O seks?...

 • "Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak zdradza najpilniej strzeżoną tajemnicę serialu!

  Na potrzeby "Na Wspólnej" został zakupiony wyżeł weimarski. Na planie serialu zadebiutował w 2003 roku w roli psa Korka. Później słuch po nim zaginął. Grażyna Wolszczak wyjawiła nam prawdę! Znamy odpowiedź na pytanie, które spędzało sen z powiek wszystkim fanom. Korek został... zwolniony!

 • Tatarak

  Historia starzejącej się, doświadczonej życiem i schorowanej doktorowej Marty borykającej się z nudą i wspomnieniami. Żyje ze swym mężem w małym miasteczku. Przypadek sprawi, że przypomni sobie, czym jest miłość, a nawet fizyczna fascynacja. Spotkanie z młodym mężczyzną i jego tragiczna śmierć w trakcie wspólnej kąpieli wywołują w niej uczucia i reakcje, jakich sama się nie spodziewała.

Dyskusje na temat: wolszczak na wspólnej