• Informacje na temat:

  wolszczak w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: wolszczak w tańcu z gwiazdami
 • Małaszyński w "Tańcu z gwiazdami"?

  Kogo tym razem zobaczymy na parkiecie w 8 edycji "Tańca z gwiazdami"? Spekulacji nie ma końca. Niektóre z nich mogą się jednak okazać prawdziwe.

 • Wolszczak w "Tańcu z gwiazdami"

  Znamy kolejnego uczestnika okrągłej, bo już 10. edycji "Tańca z gwiazdami"! Na parkiecie podziwiać będziemy 51-letnią aktorkę Grażynę Wolszczak, znaną widzom z takich filmów jak: "Ja wam pokażę" i "Wiedźmin" oraz serial u "Na Wspólnej".

 • Wolszczak ryzykuje zdrowie dla "Tańca..."?

  ...51-letnia Grażyna Wolszczak w ubiegłym roku przeszła operację usunięcia haluksów. Jej stopa wciąż wymaga rehabilitacji, a mimo to aktorka zdecydowała się wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami".

 • Z kim zatańczy Wolszczak?

  Grażyna Wolszczak wystąpi w jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami". Aktorka ujawniła, że na udział w show namówił ją Piotr Gąsowski. Zdradziła też, których tańców boli się najbardziej.

 • Zawadzka wystąpi w "Tańcu..."!

  Dorota Zawadzka , czyli słynna Superniania pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami" . Jej partnerem na parkiecie został Cezary Olszewski.

 • Chajzer w "Tańcu z gwiazdami"

  We wrześniu ruszy jubileuszowa edycja "Tańca z gwiazdami". I tym razem producenci postanowili sięgnąć po gwiazdy kojarzone z konkurencją.

 • "Taniec z gwiazdami" - oficjalna lista uczestników

  ...używa się zupełnie innych mięśni niż tańcząc. Moja piłkarska sylwetka w tańcu stanowi wręcz utrudnienie" - mówi Radek, który do tej pory nie należał do mężczyzn wywijających na parkiecie. Zobacz rozmowę z Radosławem Majdanem: Zygmunt Chajzer w "Tańcu z gwiazdami" chce udoskonalić swe dotychczasowe umiejętności. "Bardzo często tańczymy z żoną, ale nie ma to wiele wspólnego z profesjonalnym...

 • Majdan w "Tańcu z gwiazdami"

  W jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" wystąpi Radosław Majdan, były mąż Dody.

 • Finał 10. edycji "Tańca z gwiazdami"

  Znamy już zwycięzcę jubileuszowej 10. edycji "Tańca z gwiazdami" . Bardziej profesjonalnie zaprezentowała się Natasza Urbańska , jednak więcej widzów przekonała do siebie Anna Mucha i to ona zdobyła Kryształową Kulę i luksusowego Mercedesa. O zwycięstwie decydowały ułamki procenta głosów.

 • Superniania w "Tańcu z gwiazdami"!

  Dorota Zawadzka, czyli słynna Superniania, pojawi się w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". Jej partnerem na parkiecie będzie Cezary Olszewski.

Wideo na temat: wolszczak w tańcu z gwiazdami
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....