• Informacje na temat:

  woody allen i jego córka

Artykuły na temat: woody allen i jego córka
 • Woody Allen: Syn nie chce go znać, a córka oskarża o molestowanie!

  Styczeń 2014 roku. 78-letni reżyser Woody Allen odbiera Złotego Globa za całokształt twórczości. Tego samego wieczora na Twitterze jego jedyny biologiczny syn, Ronan Farrow, umieszcza następujący wpis: "W podsumowaniu kariery Woody’ego Allena brakowało mi publicznego potwierdzenia słów kobiety, która przyznała, że ją molestował, gdy miała 7 lat". Tą kobietą jest adoptowana córka gwiazdora, 30

 • Woody Allen: Oryginał w Nowym Jorku

  Pomimo entuzjastycznego przyjęcia przez polską krytykę najnowszego filmu Woody'ego Allena "O północy w Paryżu", ciężko podejrzewać, że właśnie dzięki rozgrywającej się stolicy Francji komedii doświadczony reżyser i scenarzysta przejdzie do historii kina. Akcja najlepszych obrazów Woody'ego Allena rozgrywa się bowiem w Nowym Jorku.

 • "Woody Allen mnie molestował"

  Adoptowana córka Woody'ego Allena (78 l.) oskarża reżysera o molestowanie seksualne.

 • Nowe filmy Allena w Niemczech i Szwecji?

  Woody Allen wyznał, że planuje nakręcić także kolejne swoje filmy w Europie: w Niemczech i w Szwecji. "Pociąga mnie Sztokholm ze swymi zimowymi światłami"- powiedział reżyser w wywiadzie dla "Corriere della Sera".

 • Skandal sprzed lat powraca! Szokujące wyznania córki Woody'ego Allena!

  Dylan Farrow, adoptowana córka Woody'ego Allena, kolejny raz oskarża słynnego reżysera o molestowanie seksualne.

 • Co w kinach? Krew, pot i łzy!

  Skandalizująca Marina Abramović w poświęconym jej dokumencie, gotowy na wszystko w imię rodziny Liam Neeson, Woody Allen jako ekspert od spraw damsko-męskich oraz zakochana i niezdecydowana Michelle Williams - to oni będą bohaterami tego weekendu w polskich kinach.

 • Woody Allen oskarża

  Aktor i reżyser Woody Allen oskarżył producenta ubrań, amerykańską firmę American Apparel o nękanie go i próbę zniszczenia jego wizerunku. Allen twierdzi, że firma chce ujawnić szczegóły z jego życia prywatnego i żąda od niej wysokiego odszkodowania.

 • Makabryczne myśli Woody'ego Allena

  Miłość oraz towarzysząca życiu siła iluzji to tematy nowej komedii Woody'ego Allena. W "Poznasz przystojnego bruneta" - po Barcelonie i Nowym Jorku - twórca "intelektualnej komedii" ponownie przenosi widzów do Londynu. W piątek film trafi na polskie ekrany.

 • Bohaterka bunga-bunga w filmie Woody'ego Allena

  ...18-letnia Ruby , bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, iż będzie mogła zagrać w jego filmie.

 • Co nas czeka w tym roku w Cannes?

  Pomimo, że do najważniejszego europejskiego święta kina pozostały jeszcze prawie dwa miesiące, już teraz wiemy, które filmy na pewno zadebiutują podczas tegorocznego 59. festiwalu filmowego w Cannes. Imprezę otworzy "Kod Da Vinci" Rona Howarda. Najnowsze filmy zaprezentują także Pedro Almodovar, David Lynch i Sofia Coppola.