• Informacje na temat:

  woody allen plotki

Artykuły na temat: woody allen plotki
 • Woody Allen wraca do Nowego Jorku

  Woody Allen postanowił swój następny film nakręcić w Nowym Jorku. W ciągu ostatnich kilku lat słynny reżyser pracował w Londynie i Barcelonie.

 • Allen w obronie Bruni-Sarkozy

  Woody Allen nie dba o plotki dotyczące gwiazdy swojej najnowszej produkcji, francuskiej Pierwszej Damy, Carly Bruni-Sarkozy.

 • Woody Allen na inaugurację Cannes

  Premierowy pokaz najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris" zainauguruje 11 maja 64. edycję festiwalu filmowego w Cannes - poinformowali organizatorzy imprezy.

 • Woody Allen zagra w Warszawie!

  Szykuje się specjalne wydarzenie dla miłośników muzyki i kina. 28 grudnia po raz pierwszy w historii przyjedzie do Polski Woody Allen, wybitny reżyser, pisarz, aktor, hipochondryk, a od czasu do czasu także muzyk.

 • 2 sekundy z Carlą Bruni-Sarkozy

  Gdyby ktoś chciał wypatrzyć Carlę Bruni-Sarkozy w zwiastunie najnowszego filmu Woody'ego Allena "Midnight in Paris", musi mocno wytężyć wzrok. Prezydentowa Francji obecna jest w nim tylko przez krótką chwilę.

 • Wątki lesbijskie bez seksu

  Woody Allen zaprzeczył plotkom o ostrych scenach seksu między Penelope Cruz i Scarlett Johansson w swoim najnowszym filmie "Vicky Cristina Barcelona". Film był pokazywany na tegorocznym festiwalu w Cannes.

 • Keaton zaprzecza romansowi z Reevesem

  Hollywoodzka aktorka, związana kiedyś z Woodym Allenem (70 l., "Melinda i Melinda" ) - Diane Keaton (59 l., "Lepiej późno niż później" ) , wyśmiała prasowe plotki , sugerujące jej gorący romans z Keanu Reevesem (41 l., "Constantine" ). Obydwoje wystąpili razem na planie filmu "Lepiej późno niż później" .

 • K. Reeves: Nowy romans?

  41-letni Keanu Reeves ( "Constantine" ) i 59-letnia Diane Keaton ( "Pokój Marvina" ) są parą - donoszą plotka rskie media w Hollywood. Aktorzy w przeboju "Lepiej późno niż później" z 2003 roku zagrali zauroczonych sobą i wszystko wskazuje na to, że uczucie między nimi zakwitło także poza planem filmowym.

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  Sława i bogactwo nikogo nie uwolnią od rozterek. Także hollywoodzkim gwiazdom nie jest obcy strach przed ciemnością albo podróżą samolotem. Są jednak również i takie sławy, które obawiają się nawet wieszaków, starych mebli albo masła orzechowego.

 • Cannes: Różne oblicza kina

  Już tylko chwile dzielą nas od poznania laureatów 65. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Trudno spekulować kto wygra, tymczasem przemarsz gwiazd i twórców kina po czerwonym dywanie trwa w najlepsze. Ze słynnych schodów festiwalową publiczność pozdrawiali m.in. Ken Loach, Bernardo Bertolucci i Brad Pitt.

Wideo na temat: woody allen plotki
 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

 • Zakochani w Rzymie

  Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii "O północy w Paryżu" i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia "Dekameron". Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...