• Informacje na temat:

  woody allen wzrost

Artykuły na temat: woody allen wzrost
 • Najseksowniejsza na świecie!

  Amerykański magazyn "Esquire" uznał, że Penélope Cruz jest najseksowniejszą kobietą świata. Trudno o lepszy wybór!

 • Mówią o nim włoski Woody Allen

  Po zmysłowej Barcelonie i romantycznym Paryżu, Woody Allen zaprasza na kipiącą humorem podróż po stolicy Włoch. W komedii "Zakochani w Rzymie", najsłynniejszy okularnik świata nie tylko wystąpił osobiście, ale i zaprosił do współpracy komika nazywanego "włoskim Allenem". Roberto Benigni - bo o nim mowa - zdradza, co wynikło z ich spotkania w Wiecznym Mieście.

 • Woody Allen nakręci film w Sztokholmie

  Po Londynie, Barcelonie, Paryżu i Rzymie - kolej na Sztokholm. To właśnie w tym mieście Woody Allen nakręci swój nowy film. Powód? "Kocham Sztokholm, wiele razy odwiedziłem to miasto prywatnie" - wyznał słynny reżyser.

 • Wakacyjne sukcesy i wpadki

  Amerykański serwis The Playlist opublikował subiektywną listę największych aktorskich zwycięstw i porażek mijającego lata 2011. Na obydwu jej krańcach znalazły się zarówno mało znane nazwiska, jak i wielcy gwiazdorzy kina.

 • Stany dyktują światowe trendy

  Pierwsza trójka najpopularniejszych płyt w USA to również trójka najpopularniejszych albumów na świecie.

 • Danny DeVito za całokształt

  Słynny amerykański aktor, reżyser i producent filmowy - Danny DeVito - odbierze nagrodę za dorobek życia na tegorocznym międzynarodowym festiwalu filmowym, który rozpoczyna się w piątek w czeskich Karlowych Warach.

 • Film Almodovara bije rekordy

  "Skóra, w której żyję", najnowszy przebój Almodovara, z Antonio Banderasem w roli głównej, zarobił w Hiszpanii w weekend otwarcia rekordową kwotę 1,2 mln euro. Wynik ten jest wyższy od spodziewanego we wcześniejszych prognozach.

 • "Taniec z Gwiazdami": Królikowski opuszcza program

  Na faworytów programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wyrastają Joanna Moro i Rafał Maserak. Para po raz drugi zebrała najwyższe noty od jurorów oraz od telewidzów. W trzecim odcinku z tanecznym show musieli pożegnać się niespodziewanie Antoni Królikowski i Kamila Kajak.

Wideo na temat: woody allen wzrost
 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

 • Zakochani w Rzymie

  Po największym kasowym i prestiżowym sukcesie od ponad dekady za sprawą oscarowej komedii "O północy w Paryżu" i bezprecedensowej, milionowej frekwencji w polskich kinach w 2011 roku na swoich ostatnich dwóch filmach, Woody Allen przedstawia najnowsze dzieło, tym razem nakręcone we Włoszech i nawiązujące do renesansowego arcydzieła Giovanniego Boccaccia "Dekameron". Komedia "Zakochani w Rzymie", poświęcona Amerykanom i Włochom zmagającym się w Wiecznym Mieście z rozlicznymi miłosnymi...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...