• Informacje na temat:

  woody allen z żoną

Artykuły na temat: woody allen z żoną
 • "Woody Allen mnie molestował"

  Adoptowana córka Woody'ego Allena (78 l.) oskarża reżysera o molestowanie seksualne.

 • Bono i Robin Thicke upokorzeni przez dziennikarzy

  Wokaliści Bono i Robin Thicke znaleźli się w rankingu... najmniej wpływowych ludzi na świecie.

 • Bohaterka bunga-bunga w filmie Woody'ego Allena

  ...18-letnia Ruby , bohaterka skandalu obyczajowego z udziałem premiera Włoch Silvio Berlusconiego, napisała list do Woody'ego Allena w nadziei na to, iż będzie mogła zagrać w jego filmie.

 • Woody Allen i Caravaggio

  Woody Allen ze swą rodziną zwiedził w czwartek obleganą nieprzerwanie od półtora miesiąca wystawę dzieł Caravaggia w Rzymie. Ekspozycję 24 arcydzieł amerykański reżyser obejrzał po jej zamknięciu dla publiczności, a oprowadził go po niej asesor do spraw kultury we władzach Wiecznego Miasta.

 • Scarlett Johansson ma polskie korzenie!

  Woody Allen powiedział o niej, że "jest tak seksowna, że powinni ją aresztować". Pomimo że Scarlett Johansson (25 l.) zwykle gra odważne, wyzwolone kobiety i na ekranie emanuje erotyzmem, tak naprawdę jest romantyczką.

 • Woody Allen w Cannes

  "Hollywood Ending", najnowszy obraz Woody'ego Allena ( "Słodki drań" , "Drobne cwaniaczki" , "Klątwa skorpiona" ) otworzy tegoroczny 55. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes, a słynny reżyser weźmie udział w pokazie.

 • "Z siedmioma kobietami łatwiej niż z jedną"

  Legendarny kobieciarz - 84-letni Hugh Hefner - uważa, że łatwiej jest żyć z siedmioma kobietami naraz, niż z jedną żoną. Jest szczęśliwy, że wynaleziono Viagrę.

 • Woody Allen i arie pod prysznicem

  Na liście najpopularniejszych nazwisk w USA, Allen zajmuje dopiero dwudzieste siódme miejsce, ale wystarczy zestawić je z imieniem Woody, by rozwiać wątpliwości, o którego z 500 000 amerykańskich Allenów może tutaj chodzić.

 • Prawdziwe nazwiska gwiazd

  ...reżyserów na świecie, znany jako Woody Allen, naprawdę nazywa się Allan Stewart Konigsberg.

 • Woody Allen: Rzym to dzieło sztuki

  "Zakochani w Rzymie" - najnowszy film Woodyego Allena - wejdzie do polskich kin już w sierpniu. W głównych rolach zobaczymy plejadę gwiazd, m.in.: Penelope Cruz, Roberto Benigniego oraz... samego reżysera.

Wideo na temat: woody allen z żoną
 • Reżyseria: Woody Allen

  Znakomity dokument Roberta B. Weide'a potwierdza to, co po cichu myśli sobie każdy miłośnik kina: jak świat długi i szeroki nie ma drugiego takiego oryginała jak Woody Allen. Ten facet z pewnością nie jest normalny. Reżyser, który przez kilka lat przekonywał Allena, żeby wziął udział w tym projekcie, bardzo rzetelnie podąża śladem najważniejszych faktów w biografii twórczej swego bohatera. Powraca razem z Allenem do czasów jego dzieciństwa, zatrzymuje się przy pierwszych opublikowanych na...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...