• Informacje na temat:

  world live

Artykuły na temat: world live
 • "Outlander": Wstępne rozmowy w sprawie piątego sezonu

  W programie Outlander Live (przygotowanym przez ekipę serwisu Entertaintment Weekly) jeden z producentów serialu, Chris Parnell, wspomniał o jak najszybszym rozpoczęciu rozmów ze stacją Starz w sprawie realizacji piątego sezonu.

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Video Game Live

  Energia, witalność, żywioł i ogień - w środę, 27 maja, w sali kinowej Kijów.Centrum rozpoczął się 8. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Pierwszy z pięciu wielkich spektakli wizualno-dźwiękowych należał do świata video game. W roli głównej wystąpił Critical Hit, amerykański zespół złożony z wirtuozów nagrywających i komponujących muzykę do gier.

 • Nie żyje amerykańska królowa telenowel!

  Nixon była gwiazdą najbardziej popularnych i najdłużej trwających amerykańskich telenowel: "All My Children", "One Life to Live", "Another World" czy "Guiding Light". Według doniesień serwisu TMZ(...) to Live"; zdążyła ją ukończyć w ubiegły weekend. Telenowele, w których występowała - "All My Children" i " and "One Life to Live" emitowane były przez ponad 40 sezonów! Obie zdobyły wiele nagród...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: "Gra o tron", "Star Trek" i gry wideo

  Świat gier wideo, muzyka z obrazów filmowych Andrzeja Wajdy, szekspirowskie adaptacje i oscarowi goście, "Gra o tron" na gali międzynarodowych seriali ostatniej dekady i spektakularny finał na pokładzie kosmicznego Enterprise - "Star Trek Live in Concert" - oto najważniejsze atrakcje programu tegorocznej edycji festiwalu Muzyki Filmowej, który odbędzie się w Krakowie w dniach 27-31 maja.

 • Najdłuższe seriale świata

  ...mocami. "As the World Turns" 13858 odcinków wyemitowanych na przestrzeni 54 lat. Do 2010 roku była to najdłużej nadawana telenowela na świecie. Opowiadała o życiu prywatnym i zawodowym(...) Helen Wagner, która występowała w nim od pierwszego odcinka aż do kwietnia 2010. "As the World Turns" to także pierwsza telenowela, w której wprowadzono postać geja (od 1988 roku). "Coronation...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • To już jest koniec?!

  Kilkanaście dni temu podjęto decyzję, by po ponad 40 latach zakończyć emisję dwóch kolejnych soap oper: "All My Children" i "One Life to Live". Oznacza to, że w ciągu trzech ostatnich lat zdjęto z anteny aż cztery tego typu seriale - w 2009 r. skończyło się "Guiding Light" (po 57 latach emisji!), a rok później "As the World Turns" (po 54 latach). Epokowe wydarzenie 14 kwietnia ok. godz. 10:00

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Afrykańskie Live 8

  Jak już wielokrotnie informowaliśmy, 2 lipca odbędzie się kilka koncertów pod wspólnym szyldem Live 8. Te charytatywne występy, organizowane przez Boba Geldofa i Midge'a Ure'a, mają na celu zwrócenie uwagi światowych przywódców na problem biedy w krajach Afryki, a także pomoc tamtejszym mieszkańcom. Do koncertów w Londynie, Filadelfii, Berlinie, Rzymie i Paryżu (2 lipca) i Edynburgu (6 lipca

 • Jackson na Live 8?

  Niewykluczone, że bardzo szybko doczekamy się powrotu Michaela Jacksona na muzyczną scenę. "Król popu", uniewinniony w poniedziałek, 13 czerwca, z zarzutów molestowania seksualnego nieletnich, być może wystąpi 2 lipca na jednym z koncertów Live 8. Podobno rozważany jest udział Jacksona w koncercie organizowanym w Londynie lub Filadelfii.

Wideo na temat: world live
 • Beat the World. Taniec to moc!

  Trzy międzynarodowe ekipy taneczne stają w szranki w odbywającym się w Detroit prestiżowym turnieju "Beat the World". Przygotowania ruszają pełną parą, każda grupa musi przystąpić do zawodów z unikalnymi układami tanecznymi, by udowodnić i sobie, i innym, że zasługuje na mistrzowski tytuł. Walka polega nie tylko na tańcu - wszyscy uczestnicy będą musieli zmierzyć się także z własną przeszłością. Fusion to grupa, która wywodzi się z ulic Windsor, miasta położonego niedaleko Detroit. Mając...

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.

 • Jurassic World

  Rok 2015. Od wydarzeń ukazanych w "Parku Jurajskim" minęły 22 lata. Wyspa Isla Nublar wyposażona jest w pełni działający park rozrywki, w którym żyją przywrócone za pomocą klonowania dinozaury. Pewnego dnia prowadzący eksperymenty naukowcy tworzą zupełnie nowego dinozaura, który posiada cechy dwóch gadów: welociraptora i tyranozaura. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy stwór wymyka się z parku.