• Informacje na temat:

  woskowy figura

Artykuły na temat: woskowy figura
 • "Sherlock": Benedict Cumberbatch będzie miał swoją figurę woskową!

  Brytyjski aktor, słynny już odtwórca roli Sherlocka Holmesa, Benedict Cumberbatch będzie jednym z kolejnych mieszkańców muzeum figur woskowych w Londynie. Ma już za sobą branie wymiarów na potrzeby woskowej figury, która ma stanąć w Muzeum Madame Tussauds.

 • "Gwiezdne Wojny" w muzeum Madame Tussaud

  Od soboty, 16 maja, w londyńskim muzeum figur woskowych Madame Tussaud oglądać bedzie można specjalną ekspozycję poświęconą "Gwiezdnym Wojnom". Na fanów sagi czeka 11 spośród najsłynniejszych scen z dotychczas wyprodukowanych filmów.

 • Woskowy Hasselhoff w Wiedniu

  Jego woskowa figura zostanie umieszczona w wiedeńskim muzeum Madame Tussauds. Zrobiono ją z okazji jego 60. urodzin aktora, które przypadają 17 lipca. Nie wiadomo jeszcze, w co figura aktora, znanego z roli w "Słonecznym patrolu", zostanie ubrana. "Pracowaliśmy cztery miesiące nad figurą. David sam zadecydował jak ma wyglądać" - zapowiedziała menedżerka Sophie Moritzer. Przy prezentacji...

 • Telekamery mają już 18 lat! Kto w tym roku zdobędzie statuetkę?

  Już w poniedziałek, 9 lutego, na antenie TVP 2 zobaczymy relację z wręczenia Telekamer. Czytelnicy "Tele Tygodnia" wybierali swoich ulubieńców spośród kandydatów nominowanych w 11. kategoriach. Kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę?

 • Woskowa Rihanna

  Barbadoska piosenkarka, Rihanna , dołączyła do grona gwiazd posiadających swoje podobizny w słynnym londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud. Figura woskowa Rihanny kosztowała 150 tys. funtów i pracowano nad nią przez cztery miesiące.

 • Woskowy Justin Bieber: 12 modelarzy

  Muzeum Madame Tussauds w Berlinie wzbogaciło się w poniedziałek (19 marca) o kolejną atrakcję - woskową figurę idola młodzieży, kanadyjskiego wokalisty popowego Justina Biebera.

 • Kate Moss w muzeum figur woskowych

  Radosny nastrój przed Londyńskim Tygodniem Mody, który odbędzie się w połowie września, opanował całe miasto - nawet gabinet figur woskowych. Madame Tussauds aranżuje w swoim muzeum specjalną przestrzeń tematyczną, w której 15 września znajdzie się m.in. nowa figura Kate Moss .

 • Woskowy David Hasselhoff

  Amerykański aktor David Hasselhoff został wyróżniony przez austriackich artystów. Jego woskowa figura zostanie umieszczona w wiedeńskim muzeum Madame Tussauds.

 • Madame Tussauds prezentuje święta księcia Harrego i ciężarnej księżnej Meghan

  W londyńskim Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud żywi aktorzy zaprezentowali swoje wyobrażenie o świętach księżnej Meghan i księcia Harry'ego.

 • Woskowy Beatles odnaleziony

  Głowa od woskowej figury Paula McCartney'a została odnaleziona - szczęśliwym znalazcą zguby okazał się bezdomny z Reading.

Zdjęcia na temat: woskowy figura
Wideo na temat: woskowy figura
 • Figury woskowe Angeliny Jolie i Brada Pitta zostały rozdzielone

  Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud w Londynie już zareagowało na wieści o rychłym rozwodzie Jolie i Pitta. Pracownicy muzeum postanowili zmienić ustawienie figur...

 • Gwyneth Paltrow w Alei Sław

  Zdobywczyni Oscara, Gwyneth Paltrow ma swoją gwiazdę w Hollywoodzkiej Alei Sław. Faith Hill i Tim McGraw świętowali w poniedziałek wraz z aktorką odsłonięcie jej gwiazdy na chodniku przed muzeum figur woskowych Madame Tussauds.