• Informacje na temat:

  wózek córki muchy

Artykuły na temat: wózek córki muchy
 • Mucha narzeka na Polaków: Boją się mnie

  .... Wyobrażasz sobie. Spotkanie! Mówię mu: 'Ty, ale ja trzymam wózek. Jestem matką', a on: 'OK, nie mam z tym problemu'" - mówi z uśmiechem. Później zadzwonił budzik...

 • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek i Anna Mucha zabierają dzieci na plan!

  ...świat przyszedł syn Muchy, Teodor. - Przyjeżdżamy na plan z dziećmi. Ania i ja mamy wspólny pokój, w którym nasze dzieci się bawią. Między nimi jest tylko miesiąc różnicy, więc jest fajnie(...) dzieci w serialu, więc jestem mamą na cztery ręce. Ale na planie jesteśmy wspólnie z dzieciakami, stąd pomysł zrobienia zdjęcia z wózkami z dziećmi. Na środku jest jeszcze jeden wózek, wózek filmowy...

 • Mucha odpowiada polskim matkom

  Przez pierwsze miesiące po urodzeniu córki 30-letnia aktorka z godną podziwu determinacją odwiedzała wszystkie możliwe programy śniadaniowe, w których na szpilkach i w pełnym makijażu rozprawiała o urokach macierzyństwa. Naraziła się tym innym młodym matkom w Polsce, które mówią, że jej wyznania nijak się mają do codzienności przeciętnych Polek. Przypomnijmy: z badań przeprowadzonych na zlecenie...

 • Mucha boi się, że straci przez Sochę sporo pieniędzy!

  ...dziecięcych artykułów można zbijać takie kokosy. Czy naprawdę przyszłe mamy marzą o tym, aby ich dzieci miały kocyk czy wózek od Muchy albo Sochy?

 • Polskie telewizyjne hity na jesień

  Zdrady, kłótnie, nawet zabójstwa. Ale i miłość, namiętność. Czyli co nas czeka w serialowym sezonie 2010/11. Poznaj najważniejsze wydarzenia w życiu swoich ulubionych serialowych bohaterów polskich produkcji!

 • Dzieci Cichopek i Muchy na planie "M jak miłość"

  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie "M jak miłość". Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi dzieci na plan serialu. Ich pociechy wspólnie bawią się, podczas kiedy ich mamy pracują.

 • Przewodnik rockowy: Frank Zappa. 20. rocznica śmierci "Nieśmiertelnego"

  4 grudnia 1993 roku, tuż przed godziną 18., w swoim domu w Los Angeles, mając przy sobie żonę i dzieci, w efekcie nowotworu prostaty, zmarł Frank Zappa. Miał zaledwie 52 lata.

 • Oni odeszli: Wspominamy zmarłych muzyków

  Jarosław Kukulski, Kasia Sobczyk, Romuald Czystaw, Ronnie James Dio, Malcolm McLaren, Peter Steele to tylko niektórzy znani i cenieni muzycy, którzy zmarli w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W Dzień Zaduszny wspominamy ich, mając w pamięci emocje, których dostarczali nam swoimi utworami.

 • "Strażnicy chaosu"

  - Zawód piosenkarza nie służy temu, żeby się dorobić, ani żeby kolekcjonować ludzi, tylko temu, żeby ich spotykać - przekonuje Adam Nowak, lider grupy Raz Dwa Trzy w rozmowie z Zygmuntem Moszkowiczem.