• Informacje na temat:

  wózek golfowy

Artykuły na temat: wózek golfowy
 • Rajskie wakacje księżnej Kate i księcia Williama. Polecieli na "wyspę celebrytów"

  Narodziny Louisa, ślub Meghan i Harry’ego, wreszcie chrzciny. Wszystko pod czujnym okiem fanów i paparazzich. Ile można!? Po kilku szalonych miesiącach księżna Kate i książę William wyjechali na upragnione wakacje.

 • William i Kate w podróży poślubnej

  Świeżo upieczona małżeńska para, książę William i Catherine (dawniej Kate Middleton ), spędzają miodowy miesiąc w tajnym miejscu, które nie okazało się tajne. Wytropienie go nie zajęło dużo czasu, gdyż o tym, że miejsce jest tajne zapomniano... uprzedzić rządu Seszelów.

 • Wymagania rapera: Wózek golfowy, srebra...

  Amerykański raper Jay-Z ma spore wymagania wobec organizatorów koncertów. Na liście wyposażenia garderoby gwiazdora możemy znaleźć m.in. wózek golfowy!

 • Pijany Bill Murray w Sztokholmie

  Amerykański aktor Bill Murray może zostać oskarżony o jazdę pod wpływem alkoholu, gdyż nie chciał poddać się testowi alkomatem w czasie przejażdżki... wózkiem golfowym po Sztokhomie - podała w środę miejscowa policja.

 • Amerykańska formacja Slipknot, będąca w Stanach Zjednoczonych na objazdowej trasie "Tattoo The Earth", wdała się w bójkę z ochroną, podczas jednego z koncertów w Wisconsin. Muzyków dzielnie wspomagali członkowie, towarzyszących im na trasie zespołów, One Minute Silence i Hatebreed.

 • Eva Longoria: Bora Bora u boku Nicole Kidman

  Świeżo poślubieni Nicole Kidman (39 l., "Tłumaczka" ) i Keith Urban 26 czerwca polecieli na swój miodowy miesiąc na wyspę Bora Bora, by z dala od paparazzi rozkoszować się przez tydzień małżeńskim szczęściem, jednak po przylocie zastali tam... Evę Longorię (31 l., "Gotowe na wszystko") ze swym chłopakiem, koszykarzem Tony'm Parkerem.

 • Jackson nie będzie zeznawał

  Oskarżony o molestowanie seksualne nieletniego Michael Jackson najprawdopodobniej nie będzie zeznawał jako świadek w toczącej się właśnie sprawie. Tak zadecydowali prawnicy piosenkarza. Tymczasem w poniedziałek, 9 maja, w sądzie w Santa Maria zeznawali pracownicy posiadłości gwiazdora.

 • Największy świr w Hollywood

  Kiedy myślimy o Billu Murrayu, do głowy przychodzi nam automatycznie jeden tytuł - "Dzień świstaka". Gdyby jednak urodził się w Polsce, z pewnością kojarzylibyśmy go z "Dniem świra". Najbardziej ekscentryczny z amerykańskich aktorów obchodzi dziś 60. urodziny.

Wideo na temat: wózek golfowy
 • Lourdes

  Zdobywca Grand Prix na ostatnim Warszawskim Festiwalu Filmowym i jeden z najlepszych europejskich filmów ostatniego roku! Lourdes to jedno z najpopularniejszych miejsc pielgrzymek katolików z całego świata. Film tej młodej reżyserki to próba przyjrzenia się fenomenowi sanktuarium, pełnego ludzi pragnących cudu. Wśród nich jest Christine, która tylko udaje pobożność, aby zabierano ją na kościelne wycieczki. Jak szczerze przyznaje, nie ma wielu okazji do podróżowania, będąc przykuta do wózka...

 • Hasta la vista

  Jozef, Lars i Phillip uwielbiają wino i kobiety, a ich największym marzeniem jest utrata dziewictwa. Pewnego razu, będąc na lekkim rauszu, postanawiają wybrać się w szaloną podróż z Belgii do Santa Ponsa w Hiszpanii. W słynnym tamtejszym domu uciech pragną urzeczywistnić swoje seksualne fantazje. Od tej pory nic ich nie powstrzyma. Nawet to, że są niepełnosprawni - jeden niewidomy, drugi przykuty do wózka, a trzeci niemal całkowicie sparaliżowany. Komedia "Hasta la vista!" to opowieść o...

 • Z miłości do...

  Para głównych bohaterów, Marion (Vanessa Redgrave) i Arthur (Terence Stamp), to starsze małżeństwo, mieszkające w obskurnym blokowisku w Newcastle. Ona, niezmiennie pogodna, otwarta na ludzi, uśmiechnięta i życzliwa, uczęszcza na próby chóru emerytów, prowadzone przez młodą nauczycielkę śpiewu, Elisabeth (Gemma Arterton) w osiedlowej świetlicy. On, zgorzkniały, mrukliwy tetryk, skłócony z synem (Christopher Eccleston), stroniący od ludzi, dowozi tylko swoją schorowaną żonę, na wózku...