• Informacje na temat:

  woźniak-starak

Artykuły na temat: woźniak-starak
 • Agnieszka Woźniak-Starak: Teściowa jest z niej dumna!

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) pochwaliła się komplementami od swojej teściowej.

 • Piotr Woźniak-Starak: Bardzo ambitny producent

  Nie ma co ukrywać. W filmowym świecie to precedens! Piotr Woźniak-Starak postanowił oddać Polskiemu Instytutowi Sztuk Filmowych dotację, którą dostał na nakręcenie filmu "Bogowie".

 • Woźniak-Starak otwiera knajpę! Pomaga jej teściowa!

  Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) postanowiła podbić polską gastronomię. Magda Gessler ma się czego obawiać?

 • Tak łączy się show i biznes

  Gdy telewizyjna gwiazda trzyma za rękę syna miliardera, tabloidy nie moga przejść koło nich obojętnie. I nie przechodzą.

 • Zamarli na widok Agnieszki Woźniak-Starak! A jednak?

  ..."Super Express" ekscytuje się, że Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) "pokazała okrągły brzuszek". Czy coś jest na rzeczy?

 • Polskie kino wygrywa

  Producenci rodzimych filmów już wiedzą, jak pogodzić zysk z jakością - informuje "Rzeczpospolita".

 • Piotr Woźniak-Starak zgubił obrączkę?

  Piotr Woźniak-Starak (36 l.) w sierpniu zeszłego roku poślubił Agnieszkę (38 l.) i teraz mogą już występować na ściankach jako małżeństwo. Często z tego korzystają i bywają razem na salonach. Już niejednokrotnie dawali wyraz swojej miłości do siebie, ale nadal znajdują się tacy, którzy nie wierzą w szczerość ich uczuć i nie przewidują, że im się powiedzie. Ci drudzy mogą właśnie poczuć, że łapią...

 • Gdynia 2014: Złote Lwy dla filmu "Bogowie"

  Film Łukasza Palkowskiego "Bogowie" został nagrodzony Złotymi Lwami dla najlepszego polskiego filmu na zakończonym 39. festiwalu w Gdyni. Za najlepszych aktorów uznano Zofię Wichłacz i Tomasza Kota, za reżysera - Władysława Pasikowskiego za film "Jack Strong".

 • Piotr Woźniak-Starak porusza się o kulach! Jest nagranie!

  Chyba nie tak to miało być. Piotr Woźniak-Starak (39 l.) swoje urodziny świętował... o kulach. O tym, że mąż ma ograniczoną sprawność, poinformowała świat Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.). Opublikowała w sieci filmik.

 • Orły 2015 rozdane!

  Rozdano Polskie Nagrody Filmowe Orły 2015, doroczne nagrody Polskiej Akademii Filmowej. Triumfatorem ceremonii, która odbyła się w poniedziałek, 2 marca, wieczorem w Teatrze Polskim w Warszawie, został film "Bogowie" Łukasza Palkowskiego, który otrzymał aż siedem statuetek!

Zdjęcia na temat: woźniak-starak
Wideo na temat: woźniak-starak
 • Agnieszka Woźniak-Starak przeżywa dramat - świąt nie będzie!

  Agnieszka Woźniak-Starak nie spędzi świąt tak jak zawsze. Big Brother pokrzyżował jej plany. Jest zmuszona zostać w Warszawie i poprowadzić odcinek na żywo.

 • Droga do raju

  Malownicze Sudety. Niewielkie miasteczko otoczone górami i oddalone od najbliższej, wielotysięcznej miejscowości, o 20 km. Z dala od problemów wielkiego świata, Ela (Ilona Ostrowska), samotna matka kilkuletniego chłopca, pracuje w zakładach mięsnych i opiekuje się schorowaną matką. Ela stawia czoła wszelkim przeciwnościom losu i wbrew otaczającej ją szarej codzienności jest szczęśliwa. Uwielbia gotować, a jeszcze bardziej - wymyślać przepisy. Do pełni zadowolenia brakuje jej tylko miłości....

 • Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest w ciąży?

  Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje, jakoby Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) i jej mąż Piotr w niedługiej przyszłości mogą zostać rodzicami. Czyżby coś było na rzeczy? O komentarz poprosiła niezawodna Agnieszka Jastrzębska. "Podobno jesteś w ciąży" - zagaiła dziennikarka. Co na to Aga? Odpowiedziała żartem i rozwiała wszelkie wątpliwości. Co dokładnie powiedziała? O tym w wideo. (DDTVN

 • Wykapany ojciec

  Życie Dawida Wozniaka (Vince Vaughn) wywraca się do góry nogami, gdy dowiaduje się, że w wyniku dwudziestoletniej działalności jako anonimowy dawca nasienia stał się ojcem 533 dzieci. Zostaje odtrącony przez swoją dziewczynę będącą w ciąży, a 142 jego potomków wnosi petycję do banku spermy o ujawnienie danych dawcy. Aby podjąć decyzję, która zaważy na jego dalszym życiu, wyrusza w podróż, która pomoże mu odkryć nie tylko prawdziwego siebie, ale też jakim naprawdę powinien być ojcem

Dyskusje na temat: woźniak-starak