• Informacje na temat:

  wpadka kate

Artykuły na temat: wpadka kate
 • Księżna Kate w samym centrum afery! Niefortunna wpadka na Netflixie

  Skandal na Wyspach! W jednym z serwisów internetowych doszło do niefortunnej pomyłki, w wyniku której księżna Kate (36 l.) znalazła się w samym centrum afery. I to o podłożu erotycznym!

 • Weekend w kinach

  W ten weekend (20-22 czerwca) w kinach debiutują zaledwie dwa filmy, jednak zapewnić powinny widzom moc wrażeń. "Wpadka" to zwiariowana komedia opowiadająca o babskiej przyjaźni i złym zachowaniu. Natomiast pełna akcji historia "Za szybcy, za wściekli" to kontynuacja przeboju "Szybcy i wściekli" . Także i tym razem na ekranie zobaczyć będzie można wspaniałe samochody i ich kochających

 • Meghan Markle podarowała królowej dziwaczny prezent! To jej kolejna wpadka?!

  ...: "Czy życie nie jest do d...?". Był to prezent od jej dowcipnego, wnuczka księcia Harry’ego. Zdarza się i druga kategoria dopuszczalnych prezentów. Księżna Kate (podczas swojego świątecznego debiutu na(...) już w następnym numerze. W przeszłości, o której mamy dość wiarygodne relacje, członkowie rodziny królewskiej otrzymywali jeszcze dziwniejsze podarunki. Książę Harry dostał na przykład od Kate, żony...

 • "Inna kobieta" : Zemsta zdradzonych

  W nowym filmie Nicka Cassavetesa kobiece trio w osobach Cameron Diaz, Leslie Mann i Kate Upton postanawia zemścić się na niewiernym mężczyźnie (znany z "Gry o tron" Nikolaj Coster-Waldau). "Nic progresywnego, a jednak momentami bywa zabawnie" - pisze Joanna Ostrowska.

 • Kate Middleton popełniła faux pas!

  Kate Middleton (32 l.) często jest chwalona za swoje stylizacje. Ostatnio jednak przydarzyła jej się wpadka...

 • Płyty 2005 r.: Światowe zapowiedzi

  Jakie nowości przygotowali na ten rok zagraniczni muzycy? Do sklepów trafią wkrótce nowe albumy popowych gwiazd, m.in. Jennifer Lopez, Christiny Aguilery, Shakiry czy Justina Timberlake'a. Czekają nas też powroty po latach (The Rolling Stones, The Who, Kate Bush, Billy Idol i Backstreet Boys), pojawią się też nowe płyty młodszych wykonawców, jak White Stripes, Franz Ferdinand czy Coldplay.

 • Kate Winslet przyznała, że jej ostatnia ciąża to wpadka!

  Kate Winslet (38 l.) zdradziła, że informacja o tym, że znów zostanie mamą, bardzo ją zaskoczyła!

 • "Kocham ten hałas!"

  i basistą Venom, o prawdziwym zmartwychwstaniu, Kate Bush, pieniądzach i stopach Kinga Diamonda.

 • Kolejne szokujące zachowanie księżnej Kate! Zganiła Camillę?

  Księżna Kate zaliczyła wpadkę? Jej zachowanie oburzyło wielu...

 • Miłość na scenie w cenie

  Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

Zdjęcia na temat: wpadka kate