• Informacje na temat:

  wpadka na wizji

Artykuły na temat: wpadka na wizji
 • Jessica Ziółek zaliczyła wpadkę na wizji. Nie wiedziała, że to się nagrywa!

  ...​Jessica Ziółek (21 l.) i Arkadiusz Milik (22 l.) od jakiegoś czasu tworzą szczęśliwy związek. Partnerka piłkarza opowiadała ostatnio o tym w telewizji. Na początku zaliczyła jednak małą wpadkę, bowiem nie wiedziała, że jest już nagrywana!

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Krzysztof Ibisz: Nie boję się wpadek na wizji!

  Prezenter zaczynał swoją karierę w telewizji na początku lat 90. Ma zatem ogromne doświadczenie i nie boi się prowadzić programów na żywo. Pomimo obycia z kamerą, jemu także zdarzyło się zaliczyć niejedną wpadkę na wizji. W rozmowie z "Faktem" wyznał, że drobne niepowodzenia w ogóle go nie zrażają i ma do nich dystans. "Nie boję się wpadek na wizji. To jest coś, na co widz po prostu czeka...

 • "Dzień z życia blondynki" : Bardzo zły dzień

  Hasło na polskim plakacie filmu "Dzień z życia blondynki" brzmi: "Kumulacja dowcipów o blondynkach w jednej komedii". Rzeczywiście, komedia Stevena Brilla miała być najprawdopodobniej wyjątkowo śmieszna. Niestety, wyszło wręcz odwrotnie.

 • Beata Tadla zalicza wpadkę na wizji!

  Dziennikarka w 2012 roku po 8 latach pracy przeszła z TVN do Telewizji Polskiej. Był to jeden z głośniejszych transferów w polskich mediach, ale najwyraźniej Tadla wciąż nie może się przyzwyczaić do nowego miejsca pracy. W weekendowym wydaniu "Wiadomości" gwiazda zaprosiła widzów na rozmowę z politykami w... TVN! "Przechodzi pani?" - szydziła obecna w studio europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska...

 • Agnieszka Gozdyra na urlopie

  Prowadząca program "Skandaliści" Agnieszka Gozdyra została wysłana na urlop - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Przypomnijmy, że wczoraj Polsat zdjął z anteny wzbudzające kontrowersje show.

 • Monika Zamachowska nie żałuje swojej wpadki na wizji? Idzie w zaparte!

  Zachowanie Moniki Zamachowskiej (45 l.) po śmierci Witolda Pyrkosza (+90 l.) wzbudziło spore kontrowersje. Teraz dziennikarka tłumaczy się z tej sytuacji.

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Marcin Prokop (38 l.) zaliczył ogromną wpadkę na wizji! Dorota Wellman (54 l.) nie mogła powstrzymać śmiechu!

 • Wpadka Beaty Tyszkiewicz

  Nie milkną echa po słynnej już wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz podczas półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

Wideo na temat: wpadka na wizji
 • Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji!

  W studiu"Dzień Dobry TVN" było bardzo wesoło. "Trzeba wezwać Wieśka, bo jest coś do naprawy niestety" - powiedziała, niemal płacząc ze śmiechu, Dorota Wellman. Co doprowadziło ją do takiego stanu? Marcin Prokop, któremu podczas prowadzenia programu pękły spodnie. Prezenter swoją dziurę dzielnie zasłaniał rękoma. "Tylko nie zaszywajcie mi wszystkiego!" - śmiał się. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Miłość

  Pięciu kumpli, którzy chcieli wstrząsnąć światem. Pięć wyrazistych osobowości, które szukały sposobu na wyrażenie siebie. Pięć muzycznych wizji, które często się kłóciły. Jeden zespół. To nie mogło się udać, gdyby nie "Miłość". "Miłość" to historia młodości, mierzenia się z przeciwnościami, wspólnych szaleństw, wielkich przyjaźni, konfliktów, rozczarowań, rywalizacji, pragnień i pomysłów na życie. Jeden z najwybitniejszych polskich filmów dokumentalnych ostatnich lat. Zwycięzca tegorocznego...

 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. O czym?

  Beata Tadla wydaje czwartą książkę „Czego oczy nie widzą” - to podsumowanie 25-letniej kariery zawodowej dziennikarki. Pisze w niej o najtrudniejszych momentach w pracy, ciekawych gościach i kulisach wpadek na wizji. Gwiazda twierdzi, że jej celem było m.in. pokazanie całości pracy dziennikarzy, której widzowie nie znają i często nie rozumieją.

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

Dyskusje na temat: wpadka na wizji