• Informacje na temat:

  wpadka paris

Artykuły na temat: wpadka paris
 • Paris Hilton zaliczyła koszmarną wpadkę

  O Paris Hilton (37 l.) znowu głośno! Na pokazie Jeremy'ego Scotta w ramach nowojorskiego tygodnia mody celebrytka pojawiła się w odważnej stylizacji: przezroczystej bluzce, spod której majaczyły zaklejone plastrami piersi, i w spodniach z mocnymi wycięciami. Pozując przed fotoreporterami, 37-latka zaliczyła wpadkę, o której piszą media niemal z całego świata.

 • Selena Gomez (23 l.) wzoruje się na Paris Hilton czy Kim Kardashian? Takie wrażenie można odnieść, patrząc na jej kreację, w której pojawiła się na jednej z ostatnich imprez. Piosenkarka miała na sobie długą suknię ze sporym dekoltem oraz rozcięciem u dołu. Niestety, nie udało jej się uniknąć wpadki. Paparazzi bez najmniejszego trudu sfotografowali celebrytkę w dość niekorzystnym momencie. Na...

 • Paris Hilton i Jane Seymour w takich samych sukienkach na jednej imprezie!

  Mówi się, że największym koszmarem gwiazd i celebrytek jest przyjście na imprezę w takiej samej kreacji co koleżanka z branży. Taka "wpadka" przydarzyła się ostatnio gwieździe serialu "Doktor Queen", Jane Seymour (67 l.) i dziedziczce hotelowej fortuny, Paris Hilton (37 l.). Panie jednak podeszły do tego z humorem i zgodziły się nawet wspólnie zapozować do zdjęcia. Która prezentowała się lepiej?

 • Paris Hilton porównuje się do… Alberta Einsteina!

  Paris Hilton (33 l.) nie tylko porównała się do Alberta Einsteina, ale też zaliczyła wpadkę!

 • Paris zatrzymana za posiadanie kokainy

  Doniesienia o zatrzymaniach Paris Hilton za posiadanie marihuany okazały się tylko wstępem do dalszych eksperymentów dziedziczki z narkotykami. Tym razem Hilton została zatrzymana za posiadanie kokainy.

 • Młodsza siostra Paris w lipcu ubiegłego roku wyszła za mąż za swojego ukochanego Jamesa Rothschilda. O jej  ślubie rozpisywały się wszystkie zagraniczne media. Choć ceremonia była bardzo wystawna, nie obyło się bez małej wpadki. Panna młoda nieopatrznie pokazała za dużo. Gazety rozpisywały się, że zakochani tuż po ślubie chcą jak najszybciej powiększyć rodzinę. Teraz dowiadujemy się, że...

 • Wpadka Paris Hilton. Nie wiedziała, że jest na antenie

  Słuchacze radiostacji G105 w Północnej Karolinie usłyszeli wulgarny komentarz Paris Hilton, która myślała, że zeszła już z eteru.

Zdjęcia na temat: wpadka paris