• Informacje na temat:

  wpadka prezentera

Artykuły na temat: wpadka prezentera
 • Krzysztof Ibisz: Nie boję się wpadek na wizji!

  Krzysztof Ibisz (51 l.) ma rozsądne podejście do nieoczekiwanych zdarzeń, jakie mogą się przytrafić podczas prowadzenia programu.

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.

 • Kinga Rusin i Piotr Kraśko nie zdołali wygrać miliona złotych w "Milionerach", za co winę w dużej mierze ponosi "przyjaciel" Bartek Węglarczyk. Dziennikarz postanowił wydać oświadczenie w tej sprawie!

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Maciej Kurzajewski komentuje wpadkę w "Świat się kręci"

  Maciej Kurzajewski (42 l.) w programie TVP "Świat się kręci" zachęcał widzów do oglądania programu konkurencji, za co został zawieszony. Jak dzisiaj komentuje całe zamieszanie?

 • Radek Brzózka: Wyznania prezentera

  Chciałby założyć fundację i ma kilka pomysłów na programy telewizyjne. Popularny prezenter Radek Brzózka pracował kiedyś w radiu, był też... informatykiem. W rozmowie z "Tele Tygodniem" opowiada o wpadkach antenowych i swojej pasji - paralotniarstwie.

 • Kompromitująca wpadka Kuźniara!

  ...byli wyraźnie zdziwieni jego wypowiedzią. W końcu nawet dziecko w podstawówce wie, że słynnego Hannibala Lectera grał Anthony Hopkins, a nie Jack Nicholson. To nie pierwsza wpadka zabawnego Jarka...

 • Wpadki na antenie

  Nieoczekiwane zdarzenia, zabawne wpadki, śmieszne przejęzyczenia oraz trudności techniczne. W programach na żywo spektakularne gafy i potknięcia są na porządku dziennym! Dlatego tu liczy się refleks, opanowanie i dystans do samego siebie.

 • Czesław Nowicki był pierwszym pogodynkiem w Polsce. Wyrzucono go z dnia na dzień. Za co?

  .... Pod koniec naszej współpracy nawet się zaprzyjaźniliśmy. "Wicherek" zdobył pozycję celebryty w tamtych latach. Zagrał samego siebie w kilku filmach, powstawały liczne fankluby prezentera, a on(...) prezentera, a opinie te nie zawsze były życzliwie. - Ktoś zwrócił uwagę, że Czesław przytył i złośliwie dodał, że zasłania swoim brzuchem pół mapy Europy. "Wicherek" to boleśnie odczuł - wspominał...

 • Wpadka Paris Hilton. Nie wiedziała, że jest na antenie

  Słuchacze radiostacji G105 w Północnej Karolinie usłyszeli wulgarny komentarz Paris Hilton, która myślała, że zeszła już z eteru.

Wideo na temat: wpadka prezentera
 • Marcin Prokop zaliczył wpadkę na wizji!

  W studiu"Dzień Dobry TVN" było bardzo wesoło. "Trzeba wezwać Wieśka, bo jest coś do naprawy niestety" - powiedziała, niemal płacząc ze śmiechu, Dorota Wellman. Co doprowadziło ją do takiego stanu? Marcin Prokop, któremu podczas prowadzenia programu pękły spodnie. Prezenter swoją dziurę dzielnie zasłaniał rękoma. "Tylko nie zaszywajcie mi wszystkiego!" - śmiał się. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • 2 dni w Nowym Jorku

  Owacyjnie przyjęta na festiwalu w Sundance kontynuacja "Dwóch dni w Paryżu", porównywanych przez krytykę z najlepszymi komediami Woody'ego Allena. Po rozstaniu z Jackiem, Marion (Julie Delpy) przenosi się do Nowego Jorku, gdzie, przygotowując wystawę swoich fotografii, poznaje słynnego prezentera radiowego Mingusa (Chris Rock). Wszystko zdaje się ich dzielić, ale to właśnie w ramionach obdarzonego wyjątkowo ciętym dowcipem gwiazdora eteru ponętna Francuzka znajdzie pocieszenie po miłosnym...

 • Dzień Dobry TV

  Producentka lokalnych wiadomości, Becky Fuller (RACHEL McADAMS) znalazła w końcu wymarzoną pracę w wielkim mieście - przejmuje władzę nad porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jednak już od samego początku, to co miało być spełnieniem marzeń zaczyna przemieniać się w koszmar. Na jej drodze na szczyt kariery pojawia się poważna przeszkoda: legendarny Mike Pomeroy (HARRISON FORD), ekscentryczny, zarozumiały i zupełnie nie nadający się do współpracy prezenter wiadomości, który może stać...