• Informacje na temat:

  wpadka prezenterki na śniadanie

Artykuły na temat: wpadka prezenterki na śniadanie
 • Monika Zamachowska nie żałuje swojej wpadki na wizji? Idzie w zaparte!

  Prowadząca program "Pytanie na śniadanie" słynie z szerokiego uśmiechu, który towarzyszy jej prawie zawsze. Mało jest tak pogodnych i zawsze szczęśliwych osób jak Monika. Jednak prezenterce zarzucono, po jednym z odcinków programu, gdzie przeprowadzała wywiad z Teresą Lipowską i Rafałem Mroczkiem, tuż po śmierci aktora Witolda Pyrkosza, zbytni entuzjazm, jak na tak smutną okoliczność. Zamachowska...

 • Wpadki na antenie

  Nieoczekiwane zdarzenia, zabawne wpadki, śmieszne przejęzyczenia oraz trudności techniczne. W programach na żywo spektakularne gafy i potknięcia są na porządku dziennym! Dlatego tu liczy się refleks, opanowanie i dystans do samego siebie.

 • Joanna Racewicz i Monika Zamachowska: Przyjaźń rywalek

  Choć wiele je dzieli, prezenterki „Pytania na śniadanie” polubiły się. Są dla siebie wsparciem.

 • Szulim: Ludzie lubią wpadki

  - Czy Agnieszka Szulim straci pracę? - pytała ostatnio cała Polska. Dziś już wiemy - nie straci, ale musi wyciągnąć naukę z ostatnich wydarzeń.

 • "Pisarka" Karolina Korwin-Piotrowska przerwała wywiad. Poczuła się urażona pytaniem?

  ..., warsztat póki co kompletnie nie istnieje. Recytowanie kwestii wyuczonych jest dobre dla prezenterki, a nie dla kogoś, kto aspiruje do bycia dziennikarzem. Gdyby nie niezawodny Kammel w Pytaniu na śniadanie, zaliczałaby wpadkę za wpadką" - napisała Korwin w książce "Sława", nie wiedząc, że to nie Mancewicz, a Zawadzka jest prowadzącą "Pytanie na śniadanie" w TVP. Pytana przez dziennikarza...

 • Szulim: To prawdziwa bitwa o widza

  Agnieszka Szulim od lat związana jest z telewizją śniadaniową TVP. Przy okazji nowej odsłony "Pytania na śniadanie" prezenterka opowiada o jej przygodzie z porannym programem.

 • Marzena Rogalska (46 l.) już nie wytrzymała i w końcu zabrała głos! Ma dość oskarżeń o to, że wraz z „Panem Ząbkiem” rzekomo nabrała wszystkich, a wpadka z gwoździem była tylko „ustawką”. Wyjawiła, jak było naprawdę.

 • Szulim: Partnera trzeba lubić

  Gdy Agnieszka Szulim kończy program, już chciałaby prowadzić następny. Tak bardzo lubi swoją pracę. Kocha też wszystkie zwierzęta i uwielbia jeździć motocyklem.

 • Szulim "dostała wolne do końca tygodnia"

  Agnieszka Szulim (34 l.) po poniedziałkowej wpadce w "Pytaniu na śniadanie" dostała wolne do końca tygodnia.

 • Profesor atakuje Szulim

  Wyskok z marihuaną nie zatrzymał kariery prezenterki. Choć może powinien...

Wideo na temat: wpadka prezenterki na śniadanie
 • Marcelina Zawadzka o swojej największej wadzie

  Marcelina Zawadzka w sierpniu 2015 roku zadebiutowała jako prezenterka "Pytania na śniadanie". Dziś nie ukrywa, że początki były trudne i zdarzały jej się wpadki. – Jestem rapciuchem, jestem po prostu cały czas uśmiechnięta, otwarta i chcę powiedzieć jak najszybciej, czasami to nie jest dobre. I takie to były małe potknięcia – mówi Marcelina Zawadzka. Ma nadzieję, że widzowie zawsze postrzegać

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • Legion

  Smagana wiatrami przydrożna kafejka na Pustyni Mojave staje się punktem zerowym ostatecznej rozgrywki na Ziemi. Ta niezwykle oryginalna i jednocześnie przerażająca wersja Apokalipsy została przedstawiona przez reżysera i autora scenariusza Scotta Stewarta (Priest) w filmie "Legion". W momencie, kiedy ludzkość doprowadza się do zagłady, niewielka grupa ludzi uwięzionych w zapomnianym przez wszystkich miejscu przygotowuje się do stoczenia boju na śmierć i życie - z pomocą tajemniczego,...