• Informacje na temat:

  wpadki 2011

Artykuły na temat: wpadki 2011
 • "M jak miłość": Kożuchowska zdradziła, że kartony były... wpadką!

  Ponad 8 milionów widzów zasiadło 7 listopada 2011 roku przed telewizorami, by obejrzeć 862. odcinek "M jak miłość", w którym umrzeć miała Hanka Mostowiak. Jej śmierć to bez wątpienia jedno z najważniejszych serialowych wydarzeń ostatniego dziesięciolecia! Nic więc dziwnego, że 8 lat później Małgorzata Kożuchowska wciąż jest pytana o kulisy tych scen. W programie "Kuba Wojewódzki" prowadzący...

 • Zawadzka myślała, że to "się wytnie": Tego nie zobaczycie w telewizji!

  Nagrywając wypowiedzi do programu "Przygarnij Mnie" Marcelina Zawadzka nie sądziła zapewne, że będziemy mogli także zobaczyć jej "wpadki".

 • Koszmarna wpadka dyrektora Jedynki w Opolu! Ale wstyd!

  ... sławna Evora słucha jej z zazdrością" – obwieścił Porzeziński.  Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie fakt, że rzekomo słuchająca płyty Celińskiej Cesaria Evora zmarła w 2011 roku! Ale być może ludzie...

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • Największe wpadki gwiazd w 2011 roku

  To był udany rok dla żądnych sensacji tabloidów! Które gwiazdy w 2011 roku o mało nie spaliły się ze wstydu?

 • "Disco polo": Tak wyglądała walka o sukces

  Jak wyglądała walka o sukces "w złotych czasach disco polo" - o tym w swoim kinowym debiucie stara się opowiedzieć reżyser Maciej Bochniak. Film "Disco polo" - z Dawidem Ogrodnikiem, Piotrem Głowackim, Tomaszem Kotem i Joanną Kulig - trafi na ekrany w piątek, 27 lutego.

 • Andrzej Seweryn zaliczył wpadkę po piątym ślubie! Nie wpuścił żony na noc poślubną!

  Wygląda na to, że aktor należy do dosyć kochliwych mężczyzn. Kilka dni temu Andrzej Seweryn stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty! Jego wybranką jest Katarzyna Kubacka (48 l.), była nauczycielka i organizatorka festiwali. Para poznała się w 2011 roku, kiedy aktor był jeszcze mężem libańskiej aktorki Mireille Maalouf, z którą ma syna Maximiliena. Kubacka oczarowała go tak bardzo, że zostawił dla...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Modowa wpadka królowej stylu

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka z "M jak miłość", od lat cieszy się opinią jednej z najlepiej ubranych polskich aktorek. Na zakończonym w sobotę Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej Toruń 2011 zaliczyła swoją pierwszą modową wpadkę. Co się stało?

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

Wideo na temat: wpadki 2011
 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Baczyński

  "Baczyński" ma wiele warstw. Z jednej strony to opowieść o poecie i jego postrzeganiu rzeczywistości, o potrzebie wystawiania się na śmiertelną próbę, by się spełnić i tworzyć. Z drugiej - o bezsensie wojny i sztuce, która jest ponadczasowa i nieśmiertelna. Podróż przez ostatnie lata życia wielkiego poety zamyka klamrą współczesne wydarzenie - slam poetycki zorganizowany w 2011 roku, w dziewięćdziesiątą rocznicę urodzin Baczyńskiego.

 • Kac Vegas 3

  Film "Kac Vegas 3" to kolejna część przygód Phila, Stu, Alana i Douga, których widzowie poznali w 2009 roku w kinowym hicie "Kac Vegas", opowiadającym historię czterech kumpli świętujących wieczór kawalerski w Las Vegas. W 2011 roku powstała kolejna część - "Kac Vegas w Bangkoku".