• Informacje na temat:

  wpadki 2011 roku

Artykuły na temat: wpadki 2011 roku
 • Największe wpadki gwiazd w 2011 roku

  To był udany rok dla żądnych sensacji tabloidów! Które gwiazdy w 2011 roku o mało nie spaliły się ze wstydu?

 • Fokus: Kariera w 10 utworach

  Wojciech Alszer, znany lepiej jako Fokus lub Fokusmok, 13 marca 2015 roku świętuje 35. urodziny. Jeden z najbardziej charakterystycznych raperów w naszym kraju może pochwalić się pokaźnym dorobkiem artystycznym. Spośród wszystkich utworów katowickiego rapera wybraliśmy 10, które idealnie podsumowują jego karierę.

 • ...2016 rok pełen był niesłychanych skandali i afer z udziałem gwiazd oraz celebrytów. Małgorzacie Rozenek-Majdan znów wypominano, że rzekomo mija się z prawdą w kwestii swojego wieku i podawano na to dowody, wobec Magdy Gessler skierowano poważne zarzuty, a i w "Rolnik szuka żony" nie obyło się bez kontrowersji. To tymi tematami w mijającym roku żył cały show-biznes!

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Koszmarna wpadka dyrektora Jedynki w Opolu! Ale wstyd!

  ... sławna Evora słucha jej z zazdrością" – obwieścił Porzeziński.  Wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie fakt, że rzekomo słuchająca płyty Celińskiej Cesaria Evora zmarła w 2011 roku! Ale być może ludzie...

 • "Niezłomny" : Biegnij chłopcze, biegnij!

  II wojna światowa. Olimpijski biegacz Louis Zamperini (Jack O'Connell) trafia na front. Czeka go tam nie tylko walka z wrogiem amerykańskiego narodu, ale i pełna okrucieństwa potyczka z ironicznym losem, który będzie testował siłę woli i fizyczną wytrzymałość ambitnego sportowca.

 • Andrzej Seweryn zaliczył wpadkę po piątym ślubie! Nie wpuścił żony na noc poślubną!

  Wygląda na to, że aktor należy do dosyć kochliwych mężczyzn. Kilka dni temu Andrzej Seweryn stanął na ślubnym kobiercu po raz piąty! Jego wybranką jest Katarzyna Kubacka (48 l.), była nauczycielka i organizatorka festiwali. Para poznała się w 2011 roku, kiedy aktor był jeszcze mężem libańskiej aktorki Mireille Maalouf, z którą ma syna Maximiliena. Kubacka oczarowała go tak bardzo, że zostawił dla...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Modowa wpadka królowej stylu

  Małgorzata Kożuchowska, czyli Hanka z "M jak miłość", od lat cieszy się opinią jednej z najlepiej ubranych polskich aktorek. Na zakończonym w sobotę Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej Toruń 2011 zaliczyła swoją pierwszą modową wpadkę. Co się stało?

 • Modowe wpadki Gwyneth Paltrow

  Gwyneth Paltrow należy do grona najbardziej stylowych gwiazd. Jednak i jej zdarzyły się modowe wpadki i to na oscarowej gali.