• Informacje na temat:

  wpadki gwiazd cz 2

Artykuły na temat: wpadki gwiazd cz 2
 • Agata Nizińska pokazała za dużo na premierze!

  Piosenkarka i aktorka jest stałą bywalczynią salonów. Nie zabrakło jej także na premierze drugiej części "Kobiet mafii", na której zjawiła się cała plejada gwiazd. Celebrytka na tę okazję wybrała(...) zorientowała się, co jest grane i poprawiła niesforną sukienkę, dzięki czemu uniknęła spektakularnej wpadki. Bo gdyby taka się przytrafiła, paparazzi z pewnością nie przepuściliby okazji, by to...

 • "Szefowie wrogowie 2": Kidnaperzy

  W drugiej części "Szefów wrogów" - bijącej rekordy popularności komedii sprzed trzech lat, powracają ulubieńcy publiczności: Jason Bateman, Charlie Day i Jason Sudeikis, którzy ponownie wcielają się w postaci Nicka, Dale'a i Kurta.

 • Najwięksi serialowi skandaliści!

  Sprawdźcie, co serialowe gwiazdy mają za uszami!

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • Tomasz Lis, Daniel Olbrychski, Kamil Durczok, Monika Olejnik i inni – to oni wzbudzają kontrowersje

  ...2015 rok obfitował w liczne skandale i sporne sytuacje. Wielu ich bohaterów już na zawsze straciło sympatię opinii publicznej. Bulwersowali, krytykowali i budzili negatywne emocje. Z tego powodu znaleźli się w zestawieniu najbardziej kontrowersyjnych gwiazd i celebrytów! Słusznie?

 • Karol Strasburger "wyleczył się" z ADHD

  Teleturniej "Familiada" świętuje 20. urodziny. - Początkowo uległem modzie, by jako prezenter być bardzo żywy, przejawiać ADHD. Teraz jestem spokojniejszy i bardziej naturalny - przyznaje Karol Strasburger, gospodarz programu.

 • ...14 czerwca rusza 50. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jak gwiazdy prezentowały się na deskach amfiteatru i nie tylko?

 • Marta Wierzbicka: Nie ubieram się wyzywająco

  - Stawiam przede wszystkim na wygodę - mówi Marta Wierzbicka, znana z serialu "Na Wspólnej". Aktorka jest fanką swobodnej mody typu streetwear, zwłaszcza trampek i sneakersów. Rzadko wkłada natomiast buty na wysokim obcasie. Nie przepada też za nadmiernym eksponowaniem nagiego ciała, jeśli już coś odkrywa to nogi, w dodatku tylko latem.

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  ...zawsze odmieniła oblicze rodzimej telewizji i wykreowała gwiazdy, których popularności do dziś nie udało się przebić nikomu! Zdarzało się, że "W labiryncie" oglądało w tym samym czasie 16 milionów(...) Piotrkowi sztuczkę, jaką przed laty pokazywał jako Andrzej w "Nożu w wodzie", a przy okazji pyta chłopaka, czy zna nominowany do Oscara film Romana Polańskiego. Wpadki i wypadki przy pracy Twórcom...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.