• Informacje na temat:

  wpadki na planie serialu

Artykuły na temat: wpadki na planie serialu
 • "Fear the Walking Dead": Trzy dni w Meksyku - relacja z planu serialu

  Zapraszamy do przeczytania relacji z planu serialu "Fear the Walking Dead".

 • "Ranczo": Wpadki na planie

  Aktorki tak ucharakteryzowane, że nie rozpoznają ich nawet bliscy, reżyser w roli statysty i nocna wizyta "psiej bestii" - na planie serialu "Ranczo" często dzieje się coś, czego nie sposób przewidzieć.

 • "Gra o tron": W końcu koniec, ale z wpadką

  Zakończyła się "Gra o tron". Ostatni, ósmy sezon nie podzielił fanów serii. Nie podobał się chyba nikomu. A twórcy, pragnąc jak najszybciej zakończyć historię, nawet w ostatnim odcinku nie ustrzegli się wpadki.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • "Gra o tron": Gigantyczna wpadka na planie

  Wpadkę zauważyli już fani serialu i z radością podzielili się swoim odkryciem w serwisach społecznościowych. Jak mogło dojść do czegoś takiego, biorąc pod uwagę jak wiele osób musiało przegapić taką(...)"... Ostatnio HBO opublikowało materiał zza kulis, na którym fani mogą zobaczyć jak przebiegała wizyta na planie... samego George'a Lucasa. Czy reżyser udzielił rad Daenerys (Emilia Clarke...

 • "Przypadki Cezarego P." odniosą sukces?

  Twórcy "13 posterunku" znowu na planie! Kręcą komediowy serial o życiu celebrytów opisywanych (i prześladowanych) przez plotkarskie media.

 • "M jak miłość": Wpadka producentów! Chodzi o bliźniaczki

  ...stało." Jak widać, "M jak miłość" wzbudza wiele emocji również w sieci. A co wydarzy się w życiu bohaterów serialu? Tego dowiemy się, oglądając nadchodzące odcinki, które są emitowane w poniedziałki...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Sensacyjne plany Kasi Cichopek! I to po takiej wpadce?

  Jest przezorna, dlatego myśli o przyszłości. Bo choć już od 19 lat Katarzyna Cichopek (36) gra w serialu "M jak miłość", wie, że kiedyś ta praca może się skończyć.  A przecież z wykształcenia jest psychologiem i coraz poważniej myśli o rozpoczęciu praktyki. Jednocześnie zaznacza, że nie jest zmęczoną rolą Kingi. "Z pokorą podchodzę do tego serialu. Mam świadomość, ile mi dał i co mu zawdzięczam...

 • Marta Ścisłowicz gasiła pożar

  Magda Konarska lubi, kiedy coś się dzieje, nienawidzi zakazów. Ma bzika na punkcie niezależności, ma też gołębie serce - mówi o swojej bohaterce ze "Strażaków" Marta Ścisłowicz.

Wideo na temat: wpadki na planie serialu
 • "Klan": Anna Powierza o przyszłości serialu

  Anna Powierza przyznała, że drży o losy serialu, w którym od lat gra. Oglądalność produkcji TVP jest wciąż wysoka, więc ma nadzieję, że po wakacjach telenowela wróci na antenę. Serialowa Czesia zdaje sobie sprawę, że wiele scen z serialu w internecie zostało uznanych za wpadki. Nie ukrywa, że sama miała na planie wiele takich niefortunnych sytuacji, ale nie chce o żadnej z nich opowiadać. Anna

 • "Sprawiedliwi: Wydział Kryminalny": Bloopers, czyli wpadki z planu

  Te materiały nigdy się nie nudzą! Specjalnie dla fanów serialu, kolejna porcja najzabawniejszych momentów z planu. A premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20.00 w Czwórce!

 • "Powiedz TAK!": Wpadki z planu

  Materiał zza kulis serialu "Powiedz TAK!".