• Informacje na temat:

  wpadki prezydent

Artykuły na temat: wpadki prezydent
 • Beata Szydło spotkała się ostatnio z prezydentem Niemiec, Joachimem Gauckiem. Wizyta była związana z 25-leciem podpisania polsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie. Na spotkaniu pani premier(...) spore pręgi na jej nogach. Tak oczywiście powitała prezydenta naszych zachodnich sąsiadów. Wyglądało to bardzo nieestetycznie.

 • Nominacje do Oscarów: Wpadka szefowej Akademii

  Podczas ogłaszania nominowanych do Oscara w kategorii "najlepsze zdjęcia" operatorów, prezydent Akademii Cheryl Boone Isaacs przytrafiła się niefortunna gafa. Nazwisko autora zdjęć do filmu "Mr Turner" - Dicka Pope'a, Isaacs przedstawiła jako "Poop".

 • Śmieszna wpadka Andrzeja Dudy! Internauci mają ubaw!

  ...problem. Fotoreporterzy uchwycili prezydenta, jak w dość osobliwy sposób korzysta ze sprzętu. Od razu pojawiły się głosy, że zwierzchnik sił zbrojnych ma problem z obsługą podstawowych sprzętów(...) prezydent niedawno wyznał studentom, że on też "cały czas się czegoś uczy".

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Ivanka Trump na oficjalnej wizycie na królewskim dworze. Już wytknęli jej wpadkę

  ...towarzyszy prezydentowi USA podczas najważniejszych podróży, a jego córka oraz jej ukochany to osoby, które cieszą się dużym zaufaniem Trumpa. Niejednokrotnie udowadniał, że bardzo liczy się z ich(...) amerykańską prezydentównę zasadniczo i oficjalnie.  Tymczasem córka prezydenta Stanów Zjednoczonych musi mierzyć się z krytyką. Niektórzy wytykają jej rzekomo niewłaściwie zachowanie podczas hymnu USA. Nie...

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Aleksander Kwaśniewski zaliczył wpadkę na marszu KOD!

  4 czerwca br. Aleksander Kwaśniewski (61 l.) ramię w ramię z Bronisławem Komorowskim (64 l.) uczestniczył w marszu Komitetu Obrony Demokracji. Byli prezydenci z uśmiechami na twarzy wystąpili na scenie, z której pozdrawiali wszystkich zgromadzonych. Wówczas uważni fotoreporterzy wychwycili wstydliwą wpadkę "Kwacha". Mężczyzna z tych wszystkich emocji zapomniał o całkiem przyziemnej rzeczy - zapięciu rozporka! Teraz jego fotki są hitem sieci!

 • "Perfekcyjna" Beyonce się poprawia?

  Zawstydzające zarzuty pod adresem amerykańskiej gwiazdy pop Beyonce.

 • Jolanta Kwaśniewska nie uniknęła wpadki na spotkaniu z królową Elżbietą. Pamiętacie?

  To był początek prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego. Jolanta Kwaśniewska dopiero od niecałych 4 miesięcy zgłębiała reguły bycia Pierwszą Damą. A w marcu 1996 roku przyszło im przyjąć pierwszego(...) jednym z najdonioślejszych przeżyć w moim życiu. Nigdy nie śniło mi się, że będę żoną prezydenta, a co dopiero, że z angielską królową będę piła herbatkę - wspominała po latach te marcowe 3 dni Jolanta...

 • Jak zniszczyć swój wizerunek

  Kazik chciał się sądzić o sześć słów, a niepokorna Agnieszka Chylińska pokochała listy przebojów. Kanye West zepsuł młodej wokalistce wieczór i został nazwany przez prezydenta Obamę idiotą. Przedstawiamy najbardziej spektakularne wizerunkowe wpadki gwiazd!

Zdjęcia na temat: wpadki prezydent
Wideo na temat: wpadki prezydent
 • Kinga Duda przemawia do wyborców! Będzie drugą Kasią Tusk?!

  Andrzej Duda ma coraz większe szanse na wygraną w tegorocznych wyborach prezydenckich. W internecie pojawia się bowiem coraz więcej gaf i wpadek Bronisława Komorowskiego, które nieco go kompromitują. Na razie urzędujący prezydent nie zdecydował się zaangażować do kampanii swojej rodziny, bo chroni ich prywatność. Takich problemów nie ma jego konkurent. 20-letnia Kinga Duda coraz mocniej angażuje

 • Polowanie na prezydenta

  Rakiety terrorystów strącają nad zalesionymi terenami Finlandii Air Force One. Prezydent USA (Samuel L. Jackson) ewakuuje się w ostatniej chwili w opancerzonej kapsule ratunkowej, lądując w środku dzikiej puszczy. Jego tropem natychmiast ruszają zamachowcy. Jednak prezydent zyskuje zaskakującego sprzymierzeńca. Wspólnie stawią czoło uzbrojonym po zęby złoczyńcom, sięgając po sztuczki i fortele, których nie powstydziłby się król leśnych ostępów John Rambo.

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Dyskusje na temat: wpadki prezydent