• Informacje na temat:

  wpadki roku 1

Artykuły na temat: wpadki roku 1
 • Edyta Herbuś chciała uczcić pamięć powstańców. Zaliczyła okropną wpadkę!

  ...1 sierpnia 2018 roku obchodziliśmy kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego - wydarzenie niezwykle ważne dla polskiej historii. Co roku celebruje je wiele osób, choćby dodając symboliczne zdjęcie ze znakiem Polski Walczącej i z paroma słowami odnośnie Powstania. Edyta Herbuś również zapragnęła wyrazić swoją wdzięczność za to, że może mieszkać w Warszawie, która w czasie II wojny światowej...

 • Najgorsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Gniot, koszmar, porażka - niektóre płyty wydane w 2014 roku powinny od razu pójść na przemiał. Sprawdźcie, przed czym przestrzegaliśmy Was w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

 • Gala Mistrzów Sportu: Pomylili żonę Kamila Stocha, Ewę Bilan, z inną kobietą?!

  Podczas transmisji Gali Mistrzów Sportu nie obyło się bez wpadki. Gdy mówiono o Kamilu Stochu, zamiast jego żony Ewy Bilan-Stoch realizator pokazywał widzom... Marcelinę Hulę, ukochaną Stefana Huli. Zdarzenia nie omieszkali skomentować internauci. Przy okazji docenili skromny, ale bardzo stylowy strój Ewy.

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Ćwierć wieku temu - 30 grudnia 1988 roku - TVP rozpoczęła emisję pierwszej polskiej telenoweli. Serial "W labiryncie" przez 2 i pół roku co tydzień przyciągał przed telewizory ponad 10 milionów widzów ciekawych, jakie niespodzianki los przygotował dla bohaterów polskiej "Dynastii".

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Poszukiwaczka miłości

  Karolina Piechota, znana z roli Zuzy Szukały w "Apetycie na życie", wiosną 2011 roku pojawi się w nowym serialu TVP 1 "Chichot losu". W produkcji wcieli się w jedną z bliskich przyjaciółek głównej bohaterki Joanny (Marta Żmuda Trzebiatowska).

 • Zwykła niezwykła Jennifer Lawrence

  Ma zaledwie 24 lata, ale narobiła już sporo szumu. Jennifer Lawrence znają nawet ci, którzy nie widzieli żadnego z jej filmów.

 • "Wikingowie": Jak zostać wikingiem w ośmiu prostych krokach

  ...dobrym ojcem Może (czasami) niekoniecznie takim jak Ragnar, ale każdemu zdarzają się wpadki. Nawet najlepszym. Krok 6. Udowodnij swoje męstwo Aby dowieść swojego męstwa wikingowie muszą podołać(...)? Krok 7. Zafunduj sobie takie cacko Langskipy, czyli długie okręty, stały się jednym z symboli ery wikingów. Największymi z nich były drakkary. W 1881 roku w Norwegii zrekonstruowano jeden z okrętów...

 • Tamara Arciuch: Nie ma co narzekać

  Piękna kobieta o intrygującej urodzie i świetna aktorka. Choć dziś Tamarę Arciuch znają wszyscy - popularność zawdzięcza serialom "Niania", "Ojciec Mateusz" i "M jak miłość" oraz filmowi "Wesele" - ona sama twierdzi, że z chęcią grałaby więcej. Nie narzeka jednak, bo wie, że życie aktora to wieczna sinusoida.