• Informacje na temat:

  wpadki upadki

Artykuły na temat: wpadki upadki
 • Meghan Markle zaliczyła kolejną wpadkę?! Była krok od upadku!

  Ostatnio Meghan Markle (37 l.) razem z księciem Harrym (34 l.) i ze swoją mamą Dorią Ragland (62 l.) pojawiła się na promocji charytatywnej książki kucharskiej i wszystkich zachwyciła swoją piękną przemową. Tym razem pojawiła się na meczu na uniwersytecie Loughborough i nie obyło się bez małej wpadki.

 • Brit Awards 2015: Upadek Madonny przyćmił zwycięzców

  Sam Smith oraz Ed Sheeran okazali się największymi wygranymi gali Brit Awards 2015. Obaj wokaliści zgarnęli po dwie statuetki. Ich sukces "przyćmiła" jednak Madonna, której upadek ze sceny spektakularnie zakończył oficjalną część imprezy.

 • Miłosne wzloty i upadki

  Patrycja wyprowadzi się z domu? W kolejnym odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) wraz z Michałem (Marcin Rogacewicz) zapraszają do siebie rodziców Michała. Wizyta przebiega gładko. Niestety do czasu. Teściowie są przekonani, że nagła decyzja syna o ślubie to efekt "wpadki". Tym wprawiają w zakłopotanie Patrycję. Zaczynają też planować wesele według własnego pomysłu...

 • "Alternatywy 4": 12 rzeczy, których nie wiecie o serialu

  Stanisław Bareja chciał go kręcić już w 1979 roku. Planował jednak inny tytuł: "Nasz Dom". Być może i w nim byłoby 12 (no dobrze, 13) mieszkań. Zobaczmy, ile wiedzą Państwo o nich, ich lokatorach, sekretach i wpadkach serialu "Alternatywy 4".

 • Wpadka Wiśniewskiego

  ..., Etiennette i Vivienne. Z gwiazdorem przeżywała wzloty i upadki jego kariery. Wspierała go, gdy rozpaczał po tym, jak Mandaryna postanowiła odejść. Kibicowała też nowemu związkowi z Anią Świątczak. Choć...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Wpadka na Złotych Kaczkach

  Podczas wysiadania towarzysz gwiazdy zaliczył małą wpadkę. Na szczęście w pobliżu był szofer, który podtrzymał go i uchronił przed upadkiem. Jak widać, potknięcie może zdarzyć się każdemu, nawet tak eleganckiemu panu, jakim jest partner Szapołowskiej. Sam wieczór, choć nie rozpoczął się najlepiej, był bardzo udany, szczególnie dla aktorki, której przyznano Złotą Kaczkę dla "najlepszej kochanki...

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • 7 serialowych grzechów głównych: Pycha, czyli afera Sherlocka Holmesa

  Potknięcia, wpadki i katastrofy... Twórcom seriali zdarzają się wzloty i upadki. Przyczynom tych drugich przyjrzymy się z przymrużeniem oka, korzystając z tradycyjnego katalogu grzechów głównych. Dzisiaj opis porażki spowodowanej przez pychę.

 • Ale piękna wpadka!

  Zwykłe oglądanie filmu (czytaj: tradycyjne śledzenie fabuły po myśli reżysera i scenarzysty) to zajęcie dla pospolitych nudziarzy. Prawdziwa frajda to wyszukiwanie filmowych pomyłek. Baczny łowca wytropi je w każdym, bez wyjątku, obrazie.

Wideo na temat: wpadki upadki
 • Upadek Magdy Gessler w Chrzanowie

  Magda Gessler podczas kręcenia "Kuchennych rewolucji" w Chrzanowie zaliczyła wpadkę...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Cztery słońca

  Jára (Jaroslav Plesl) to ojciec rodziny, który mając już czterdzieści lat, wciąż jest jeszcze niezbyt dojrzały. Nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów, a jego częste wpadki są wręcz komiczne. Wraz ze swoją partnerką Janą (Anna Geislerová) wychowują dwoje dzieci. Starszy z nich to Véna (Marek Šácha), dojrzewający syn Járy z pierwszego małżeństwa. Odgrywa on w tej historii kluczową rolę wraz ze swym przyjacielem, punkiem Jerrym (Jiří Mádl). Jana nie jest szczęśliwa w tym związku....

Dyskusje na temat: wpadki upadki
 • Re: "O mnie się nie martw": Wzloty i upadki

  Jak to pogodzić? To trudne,scenarzystki muszą być lojalne wobec widza.Nie mogą pisać raz tak, a raz tak.Przecież my to oglądamy i nie można udawać, że można nam wszystko wcisnąć.Pisząc nie mogą sobie pozwolić na wpadki-my pamiętamy!!