• Informacje na temat:

  wpadki w show

Artykuły na temat: wpadki w show
 • Lisa Rinna zaliczyła wpadkę

  Sztukę wysiadania z auta niektóre gwiazdy opanowały do perfekcji. Tym mniej obytym zdarza się wciąż zaliczać wpadki. Aktorka Lisa Rinna (55 l.), znana ze "Słonecznego patrolu" czy show "Prawdziwe gospodynie z Beverly Hills", ostatnio bardzo chciała zrobić dobre wrażenie pod restauracją w Hollywood, gdzie czekali na nią fotoreporterzy. Niestety, zbyt kusa sukienka spowodowała, że pokazała za dużo.

 • - Modą należy się bawić, nawet jeśli czasami skutek tej zabawy nie będzie najlepszy - twierdzi Ada Fijał. Jej zdaniem moda w Polsce traktowana jest zbyt poważnie, co przejawia się m.in. w bezlitosnej krytyce stylizacyjnych wpadek gwiazd.

 • Mentorka "Projekt Lady" ostro o ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego! Wylicza masę wpadek!

  Irena Kamińska-Radomska zauważa, że nawet rodzinie królewskiej zdarzają się wpadki...

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • "Jaki kraj, taka Pamela". Katarzyna Bujakiewicz zaliczyła wpadkę nad Bałtykiem

  Aktorka na co dzień żyje w Poznaniu, z dala od celebryckiej Warszawki. Na jej koncie na Instagramie niewiele jest więc pozowanych zdjęć ze ścianek czy show-biznesowym rautów. Sporo jest za to filmików dokumentujących zabawne momenty z życia Bujakiewicz. Kaśka nie tylko pokazuje fotki bez obróbki graficznej, ale i publikuje swoje wpadki, co świadczy o dystansie i poczuciu humoru. Niedawno...

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

 • Ups! Takiej wpadki w programie na żywo jeszcze nie było. Pupa Courtney Act w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę - jej cekinowa sukienka ześlizgnęła się z bioder na ziemię, odsłaniając intymne miejsca zaklejone taśmą. 35-latka, której prawdziwe...

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Odkąd Iga Lis (16 l.) postanowiła zaistnieć w show-biznesie jako modelka, stała się łakomym kąskiem dla paparazzich. Niedawno panowie z aparatami spotkali ją w towarzystwie znanego taty na jednej z warszawskich ulic. W pewnym silny wiatr o mały włos nie spłatał figla młodziutkiej celebrytce. Na szczęście Tomasz stanął na wysokości zadania i zasłonił latorośl przed wścibskimi fotografami. Na...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

Wideo na temat: wpadki w show
 • Wpadka w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę.

 • Tomasz Ossoliński. Before the show

  "Tomasz Ossoliński. Before the Show" to dokument o polskim projektancie i modzie. Po raz pierwszy w filmie pokazana zostanie kolekcja, której nie prezentowano nigdy szerokiej publiczności. Efektowny pokaz, w strugach deszczu, odbył się bez udziału fotoreporterów i kamer. Tego dnia najważniejsza była moda. Ten film to przede wszystkim historia trzytygodniowych przygotowań do pokazu, który niczym spektakl dopracowany jest w najdrobniejszych szczegółach. To godzinna wyprawa w świat pełen pasji i...

 • Radek Pestka: Show-biznes mnie rozczarował!

  Radek Pestka, zwycięzca "Top Model", który ostatnio zaliczył wpadkę udostępniając zdjęcie własnego penisa, przyznał, że w show-biznesie przeszkadza mu fałsz, ciągłe kłótnie i portale plotkarskie przeinaczające informacje. Uważa, że modelki są w gorszej sytuacji niż modele, choćby dlatego, że muszą przełamywać opory przed pokazywaniem się nago. Radek omija hejt w internecie, nie czyta plotkarskich

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

Dyskusje na temat: wpadki w show
 • Re: Mocna wiosna w TVN: Co czeka widzów?

  OJ TAM, oj tam....już dziś SUPER SHOW w TVN - "Kropka nad i" - bez fonii lepiej widać ! Ubaw i wstyd. Schodząca gwiazda TVN - Monika O. - dawniej ładna kobieta i zawodowiec - obecnie to już przykro na nią patrzeć z racji wieku - kipi każdą dziurą częste wpadki tuszując agresją - podskakuje, wymachuje, miota się i przerywa. Brak szacunku dla gościa i widzów. Czas spuścić wodę !!

 • Re: TVN inwestuje w produkcje seriali

  OJ TAM, oj tam....już dziś SUPER SHOW w TVN - "Kropka nad i" - bez fonii lepiej widać ! Ubaw i wstyd. Schodząca gwiazda TVN - Monika O. - dawniej ładna kobieta i zawodowiec - obecnie to już przykro na nią patrzeć z racji wieku - kipi każdą dziurą częste wpadki tuszując agresją - podskakuje, wymachuje, miota się i przerywa. Brak szacunku dla gościa i widzów. Czas spuścić wodę !!

 • Re: Modowa wpadka królowej stylu

  rzeczywiście wpadka, w świecie show biznesu jest już spalona, nikt jej za to nie zechce w filmie... żal... zajmijcie się poważnymi rzeczami, a nie takimi pierdołami, bo jeśli ona założyła w ciągu 4 lat 2 razy to samo, to my, szaraczki polskie popełniamy takie wpadki codziennie...