• Informacje na temat:

  wpadki w tańcu

Artykuły na temat: wpadki w tańcu
 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jakiej nie znacie!

  Na wizji zawsze przygotowana i profesjonalna. W internecie spontaniczna, zaliczająca wpadki i często w szampańskim nastroju. Dosłownie! Jak dwa różne oblicza Basi oceniają jej fani? Sprawdźcie.

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...w "Hotelu 52" oraz "Galerii". Brała także udział w III edycji programu "Jak oni śpiewają", gdzie zajęła 5. miejsce spośród 13 uczestników, a obecnie występuje w "Dancing with the Stars. Tańcu z gwiazdami...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Gwiazdy po latach: "07 zgłoś się"

  ..."Biegał, skakał, latał, pływał. W tańcu, w ruchu wypoczywał", łapiąc przy okazji przestępców i uwodząc kolejne kobiety. Bo która z pięknych pań mogłaby się oprzeć gwieździe MO, herosowi i bohaterowi ustroju - porucznikowi Borewiczowi z serialu "07 zgłoś się"? Postać, dzięki której Bronisław Cieślak jest do tej pory rozpoznawany na ulicach i zatrudniany w reklamach, przeszła do panteonu polskich...

 • Wpadka Beaty Tyszkiewicz

  Nie milkną echa po słynnej już wypowiedzi Beaty Tyszkiewicz podczas półfinałowego odcinka "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

 • Aneta Zając przeszła niesamowitą metamorfozę. Fani wręcz jej nie poznają!

  Aneta Zając popularność zdobyła dzięki roli Marysi w "Pierwszej miłości".  Swego czasu kreowana była na jedną z największych gwiazd Polsatu. Pomóc miał jej w tym udział w "Tańcu z gwiazdami(...). Aktorka pozuje na niej w zupełnie nowej fryzurze i w mocnym makijażu, czego dotychczas unikała. Uwagę zwracają też nieco powiększone usta. Nie obyło się jednak bez wpadki. Internauci skrytykowali jej...

 • "Taniec z Gwiazdami": Finał bez Kwiatkowskiego

  Joanna Moro i Rafał Maserak oraz Aneta Zając i Stefano Terrazzino awansowali do finału programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Z show pożegnali się Dawid Kwiatkowski i Janja Lesar.

 • Basia Kurdej-Szatan dostała już nową pracę!?

  ...ucieszyły szefów Polsatu. Podobno od razu znaleźli dla niej miejsce w ramówce stacji.  "Basia jest profesjonalistką z wielkim doświadczeniem zawodowym. Nigdy nie miała większej wpadki na wizji. Włodarze(...) "Pierwszej Miłości", a od 2017 roku wciela się w główną postać w serialu "W rytmie serca". Chcecie oglądać Kurdej-Szatan w "Tańcu z gwiazdami"?

 • Aneta Zając wygrała "Taniec z Gwiazdami"!

  Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wytańczyli Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Para w finale pokonała Joannę Moro i Rafała Maseraka. Wielki finał odbył się w piątek, 23 maja, w telewizji Polsat.

Wideo na temat: wpadki w tańcu
 • Dominika Ostałowska gardzi programem "Taniec z gwiazdami"?

  Dominika Ostałowska powiedziała w wywiadzie Roberta Patolety, że wypowiadając się wcześniej o "Tańcu z gwiazdami" nie krytykowała uczestników. Natomiast nie wzięłaby udziału w programie, aby nie(...) publiczność przed telewizorami zobaczyła jej taneczne wpadki. (WideoPortal / x-news)

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.

 • Cztery słońca

  Jára (Jaroslav Plesl) to ojciec rodziny, który mając już czterdzieści lat, wciąż jest jeszcze niezbyt dojrzały. Nie potrafi wyciągać wniosków ze swoich błędów, a jego częste wpadki są wręcz komiczne. Wraz ze swoją partnerką Janą (Anna Geislerová) wychowują dwoje dzieci. Starszy z nich to Véna (Marek Šácha), dojrzewający syn Járy z pierwszego małżeństwa. Odgrywa on w tej historii kluczową rolę wraz ze swym przyjacielem, punkiem Jerrym (Jiří Mádl). Jana nie jest szczęśliwa w tym związku....

Dyskusje na temat: wpadki w tańcu
 • Wpadki jurorów

  nie znam się na tańcu ale takie jest moje zdanie.

 • Re: Tragiczne wieści z Somalii!

  z nich ma ładniejszy dekolt i nogi, a także zestawiamy ze sobą modowe wpadki, okładki "CKM" i występy w "Tańcu z gwiazdami". Zapraszamy do zabawy!