• Informacje na temat:

  wpadki w telewizji

Artykuły na temat: wpadki w telewizji
 • Anna Kalczyńska tłumaczy się z wpadki w telewizji!

  Anna Kalczyńska (41 l.) jest jedną z bardziej lubianych prowadzących porannego programu TVN „Dzień Dobry TVN”. Jednak i jej zdarza się popełnić gafę, z której potem trzeba się wytłumaczyć.

 • Zawadzka myślała, że to "się wytnie": Tego nie zobaczycie w telewizji!

  Nagrywając wypowiedzi do programu "Przygarnij Mnie" Marcelina Zawadzka nie sądziła zapewne, że będziemy mogli także zobaczyć jej "wpadki".

 • "Nie żyje Tina Turner". Ogromna wpadka TVP2!

  ...należy sprawdzać informację w co najmniej dwóch niezależnych źródłach. W dobie Internetu jest ona jak najbardziej aktualna. Dziwi więc, że takie wpadki zdarzają się w Panoramie Telewizji Polskiej...

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Makabryczna wpadka w "Dzień dobry TVN". Widzowie zamarli

  Dziennikarze pracujący na żywo nierzadko muszą radzić sobie z bardzo nietypowymi sytuacjami, gdy nerwy sięgają zenitu. Różnego rodzaju wpadki w telewizji zdarzają się bardzo często, a prawdziwą sztuką jest umiejętność wychodzenia z nich obronną ręką. W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" przekonali się o tym Dorota Wellman i Marcin Prokop podczas rozmowy o nebulizatorach i inhalatorach...

 • Big Cyc i sylwestrowe wpadki. "Obronił mnie mój tłuszczyk"

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał PAP Life.

 • "Na dobre i na złe": Wpadki w Leśnej Górze

  Lato w pełni, w telewizji powtórki, widzowie wypoczywają na urlopach, a twórcy „Na dobre i na złe” dwoją się i troją, byśmy mogli od września przeżywać nowe perypetie lekarzy, personelu i pacjentów szpitala w Leśnej Górze.

 • Michał Malitowski: Największa wpadka w "Tańcu z Gwiazdami"?

  Już 14 listopada zobaczymy finał "Tańca z Gwiazdami". Juror show Polsatu, Michał Malitowski, zdradza, co, jego zdaniem, decyduje o wygranej i za którego uczestnika szczególnie trzyma kciuki.

 • Beata Tadla wydaje czwartą książkę. Zdradza kulisy telewizji!

  .... W telewizji można ją było oglądać m.in. w głównym wydaniu "Faktów" TVN oraz "Wiadomości" TVP. Jest też autorką trzech publikacji: "Pokolenie ’89. Dzieci PRL w wolnej Polsce", "Kto pyta nie błądzi(...), których gościła w swoich programach, momenty zwątpienia oraz wpadki na wizji. Beata Tadla twierdzi, że odbiorcy medialnego przekazu widzą zaledwie wycinek pracy dziennikarzy, poza okiem kamery...

 • "The Voice": Córka niesłyszących rodziców urzekła widzów

  W USA trwa ósma edycja programu "The Voice", który z biegiem lat wyrósł na najpopularniejszy talent show w amerykańskiej telewizji.

Wideo na temat: wpadki w telewizji
 • Wpadka w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę.

 • Dorota Wellman o swojej wpadce

  Widzowie uwielbiają wpadki. Uważają, że to jest żywa telewizja i człowiek po tej drugiej stronie jest normalny, a nie jakaś tam pinda przy paprotce - uważa Dorota Wellman. A jak swoje potknięcia komentują Jarek Kuźniar i Natalia Siwiec? (Agencja TVN/x-news)

 • Maślak, Florek i Choiński tańczą w śniadaniówce TVN!

  Celebryci są w stanie zrobić naprawdę wiele, aby wciąż choć trochę się o nich mówiło. Na tego typu przypadłość od dwóch lat choruje m.in. strażak z Gorzycy Rafał Maślak, który pokochał lans na ściankach równie mocno jak siebie i swoje mięśnie. Tę przypadłość chętnie wykorzystują telewizje, które zapraszają znane twarze niemal do wszystkiego. Ostatnio TVN zaproponował Maślakowi, aby ten nauczył się układu tanecznego wraz Florkiem i Choińskim. Swoje umiejętności panowie zaprezentowali w studio...

Dyskusje na temat: wpadki w telewizji