• Informacje na temat:

  wpadki w telewizji na żywo

Artykuły na temat: wpadki w telewizji na żywo
 • Ups! Takiej wpadki w programie na żywo jeszcze nie było. Pupa Courtney Act w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się(...) kulisy. Czy cała akcja była zaplanowana? Cóż, po dzisiejszej telewizji można się spodziewać wszystkiego.

 • Najgorsze występy w telewizji śniadaniowej

  Telewizja śniadaniowa dla wielu muzyków to świetna szansa na promocję i dotarcie do szerszej publiczności. Jednak trzeba uważać, aby nie stać się przez przypadek pośmiewiskiem na oczach milionów Polaków.

 • Makabryczna wpadka w "Dzień dobry TVN". Widzowie zamarli

  Dziennikarze pracujący na żywo nierzadko muszą radzić sobie z bardzo nietypowymi sytuacjami, gdy nerwy sięgają zenitu. Różnego rodzaju wpadki w telewizji zdarzają się bardzo często, a prawdziwą sztuką jest umiejętność wychodzenia z nich obronną ręką. W ostatnim wydaniu "Dzień dobry TVN" przekonali się o tym Dorota Wellman i Marcin Prokop podczas rozmowy o nebulizatorach i inhalatorach...

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Krzysztof Ibisz: Nie boję się wpadek na wizji!

  Prezenter zaczynał swoją karierę w telewizji na początku lat 90. Ma zatem ogromne doświadczenie i nie boi się prowadzić programów na żywo. Pomimo obycia z kamerą, jemu także zdarzyło się zaliczyć(...). Wiadomo, że nie mogą zdarzać się nagminnie ani być robione specjalnie. Myślę, że koncentracja prowadzących w programach na żywo jest równa koncentracji pilota, który ląduje wielkim boeingiem w trudnych...

 • Jak się kręci seriale w Hollywood?

  Zastanawialiście się kiedyś, jak powstają Wasze ulubione amerykańskie seriale? Jak są kręcone, skąd bierze się śmiech słyszany w tle sitcomów? Odwiedziliśmy plan jednego z nich i opowiemy wszystko!

 • Jak widać, wpadki zdarzają się nie tylko w polskiej telewizji . Podczas transmisji na żywo finałowego odcinka australijskiej wersji programu "Next Top Model" 38-letnia prowadząca, Sarah Murdoch(...) Amanda" - zaczęła tłumaczyć. Martinovich nie dała po sobie poznać, jak jest rozczarowana i z uśmiechem pogratulowała koleżance. Zobacz wpadkę w australijskiej telewizji:

 • Kabareciarze zadrwili z Agaty Młynarskiej

  Z okazji jubileuszu kabaretu "Paranienormalni" kabareciarze pojawili się w studiu programu "Świat się kręci". Na prośbę Macieja Kurzajewskiego sparodiowali... prowadzących program.

 • "Taniec z gwiazdami": Finał już za nami. Oto największa wpadka 14. edycji!?

  ...telewizyjnym widzowie, jurorzy i prezenterzy byli w szoku. Do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęła skarga napisana przez osobę prywatną - będzie ona analizowana pod kątem podejmowania(...) ludźmi i pod wpływem emocji, w programie na żywo, może się coś wymsknąć. Gorzej, gdy ktoś z premedytacją mówi co drugie słowo na k... czy na p...! To już jest niesmaczne, a promowanie takiej kultury...

 • Kinga Rusin: Uwielbiam wpadki

  Kinga Rusin wyznaje, że prowadzenie programu na żywo już dawno przestało ją stresować. Mimo wszystko prezenterka bardzo lubi niespodzianki, których nie brakuje w "Dzień Dobry TVN".

Wideo na temat: wpadki w telewizji na żywo
 • Wpadka w "Celebrity Big Brother"

  Podczas transmitowanego na żywo przez brytyjską telewizję odcinka "Celebrity Big Brother" doszło do zaskakującej sytuacji. Jedna z uczestniczek show, drag queen Courtney Act, prezentując się publiczności i schodząc ze stromych schodów, potknęła się i zaliczyła wpadkę.

 • Wiecznie żywy

  Przed wielu laty tajemniczy wirus zniszczył cywilizację, a większość ludzi zamienił w mięsożerne potwory, które zostały pozbawione jakichkolwiek wspomnień z ich poprzedniego wcielenia. Nieliczni ludzie, którzy przetrwali tę tragedię zdrowi, ukrywają się przed krwiożerczymi bestiami w zabarykadowanych miastach. Żyją w ciągłym, paraliżującym strachu przed śmiercią. Pewnego razu dochodzi do dramatycznego spotkania pomiędzy żądnymi krwi zombie a grupą ludzi. Wbrew wszelkim oczekiwaniom R...

 • Wykolejona

  Judd Apatow, reżyser "Druhen", "Wpadki" i "40-letniego prawiczka", przedstawia historię młodej kobiety, której życie wypełnia fantastyczna praca marzeń i bogate życie towarzyskie, jest popularna, zamożna, każdy chciałby być na jej miejscu. Ale jej życie osobiste to katastrofa. Prawdziwa katastrofa.