• Informacje na temat:

  wpadki whitney houston

Artykuły na temat: wpadki whitney houston
 • Co się dzieje z Whitney Houston?

  Gdy w sierpniu 2009 roku Whitney Houston wróciła z nową płytą studyjną "I Look To You" śmiało można było mówić o wielkim come backu. Po kilku miesiącach od tego wydarzenia piosenkarka wróciła ponownie na czołówki gazet za sprawą pewnej australijskiej wpadki przy trasie koncertowej.

 • Nieudany koncert Whitney Houston

  Whitney Houston, słynna amerykańska wokalistka, na pewno chce, aby przestano mówić, że zażywa narkotyki i źle się zachowuje. Jednak sama dostarcza coraz większej ilości powodów do powstawania tego rodzaju plotek . Podczas niedawnego koncertu wokalistka zapomniała tekstów swoich własnych piosenek.

 • Wszystko w porządku, Whitney żyje

  Nancy Seltzer, rzeczniczka prasowa Whitney Houston, bardzo szybko zareagowała na niedawne plotki o śmierci Whitney Houston, określając je jako "kompletną bzdurę". Na szczęście amerykańskie stacje radio we i internetowe serwisy informacyjne, po wpadce z podobną historią na temat rzekomej śmierci w wypadku samochodowym Britney Spears, nie uwierzyły w te doniesienia i całkowicie zignorowały je.

 • W nocy ze środę na czwartek, w hali "Staple Centre" w Los Angeles, przyznano po raz 42. nagrody muzyczne Grammy. Zdecydowanym bohaterem wieczoru był Carlos Santana, legendarny gitarzysta i największy faworyt. Nominowany był w aż 11 kategoriach, a udało mu się zdobyć aż dziewięć. Statuetki Grammy otrzymał m.in. za piosenkę roku, album roku i duet roku.

 • Kto odpadnie z "jak Oni..."?

  W nadchodzącym odcinku polsatowskiego programu "jak Oni śpiewają?" odpadnie pierwszy uczestnik drugiej edycji. Kto nim będzie?

 • Triumf Taylor Swift i Michaela Jacksona

  Michael Jackson otrzymał pośmiertnie cztery statuetki American Music Awards podczas ceremonii przyznania nagród w niedzielę (czasu lokalnego) w Los Angeles. Triumfatorką tegorocznej, 37. edycji nagród jest piosenkarka country Taylor Swift, która dostała pięć statuetek.

 • Pomyliła tekst hymnu. Christina Aguilera przeprasza

  Podczas prestiżowego występu na meczu Super Bowl Christina Aguilera pomyliła tekst amerykańskiego hymnu!

 • Kora do uczestnika: "Jesteś głuptakiem"

  Niewiedza sprawiła, że szansę na dogrywkę stracił jeden z uczestników "Must Be The Music". Poszło o utwór Marka Jackowskiego, z którym Kora współtworzyła Maanam.