• Informacje na temat:

  wróblewska julia rodzice

Artykuły na temat: wróblewska julia rodzice
 • Julia Wróblewska (18 l.) pochwaliła się na swoim Snapchacie, że potrąciła na drodze lisa. Jej reakcja zszokowała internautów...

 • Na co finaliści "Celebrity Splash!" wydadzą 50 tys. zł?

  Już w sobotę wielki finał pierwszej edycji "Celebrity Splash!". Z 24 gwiazd które próbowały swoich sił w skokach do wody w finale zobaczymy czterech najlepszych i najpopularniejszych uczestników wybranych przez widzów i jurorów: paraolimpijczyka Andrzeja Szczęsnego wokalistkę Saszan oraz aktorki Julię Wróblewską i Misheel Jargalsaikhan.

 • "M jak miłość": Julia Wróblewska na planie serialu spędziła prawie połowę swojego życia!

  Karierę aktorską zaczęła jako siedmiolatka, kiedy brawurowo zagrała w komedii romantycznej „Tylko mnie kochaj”. Dziś 16-letnia Julka Wróblewska gra w serialu „M jak miłość” i wciąż kocha pracę na planie.

 • Andrzej Młynarczyk: Kobiety są dla mnie zagadką

  Krążą plotki, że Andrzej Młynarczyk jest szczęśliwie zakochany. On jednak milczy na ten temat. Może nie chce stracić fanek?

 • Julia Wróblewska w "Listach do M."!

  ...". Cieszy się też, że w filmie znajdą się dwie sceny, w których jeździ na łyżwach, ponieważ bardzo lubi ten sport. Julka Wróblewska wymienia długą listę swoich zainteresowań i aktywności, którym(...) kończę podstawówkę. Upatrzyłam sobie prestiżowe gimnazjum w Warszawie, ale ze średnią 4.0 to raczej mam małe szanse się tam dostać - martwi się Julia, która zamierza jeszcze poprawić oceny z niektórych...

 • Ma 11 lat i zarabia 40 tys. zł

  Julia Wróblewska ma zaledwie 11 lat, a jest już cenioną gwiazdą. Dzięki występom w serial ach ("Magda M.", "Rodzina zastępcza plus", "Determinator" czy "M jak miłość") oraz filmach ("Tylko mnie kochaj") z roku na rok pnie się po szczeblach aktorskiej kariery. Przy okazji świetnie zarabia - ponad 40 tysięcy złotych miesięcznie.

 • Podrzutek

  ..."Kuzynka Alutki odwiedza niespodziewanie Jędrulów, prosząc o zajęcie się przez parę godzin jej ośmioletnią córką, Alinką (w tej roli po raz pierwszy w serialu: Julia Wróblewska). Ten dość błahy fakt(...) czuć się bezpiecznie we własnym domu. Równolegle Kwiatkowscy borykają się z nagłą przemianą światopoglądową Filipa, który odmawia dalszego uczestniczenia w lekcjach religii. Rodzice, jako katolicy...

 • "M jak miłość": Wielki powrót!

  Po półrocznej przerwie w pracy, na planie serialu "M jak miłość" pojawiła się 32-letnia Joanna Koroniewska. Już pierwszego dnia dało się zauważyć, jak bardzo odmieniona, szczęśliwa i tryskająca energią wróciła do swoich obowiązków.

 • "M jak miłość": Zosia nie wraca!

  Dialog Aleksandry i Agnieszki rzuci nieco światła na dalsze losy postaci Zosi Warakomskiej, czyli dziewczynki, którą zaopiekował się Tomek po śmierci jej rodziców. W postać tę od 11 lat wciela się Julia Wróblewska. Otóż, okaże się, że Joasia wróci do Polski tylko z Wojtkiem, ponieważ Zosia postanowiła we Francji przystąpić do międzynarodowej matury. Taki pomysł scenarzystów ma ścisły związek...

 • Co nowego w "M jak miłość"?

  Z jednej strony egoistki, walczące bez skrupułów o swoje szczęście. Z drugiej - matki, zatroskane o dzieci. Kto wygra? Zaczyna się pełen napięcia dziesiąty sezon "M jak miłość".

Dyskusje na temat: wróblewska julia rodzice