• Informacje na temat:

  września zastąpi

Artykuły na temat: września zastąpi
 • "Komisarz Alex": Uwaga! Nowa postać - to ona zastąpi... Puchałę!

  W 6. odcinku 6. serii "Komisarza Aleksa" na komisariacie w Łodzi pojawi się nowa policjantka. Nina Kruk (Karolina Nolbrzak) zastąpi Puchałę (Ireneusz Czop), który wyjedzie na staż do USA.

 • Oskarżony Phil Rudd z AC/DC: Jestem dobrym kolesiem

  Zamierzam oczyścić swoje imię i wrócić do zespołu - ogłosił Phil Rudd, perkusista AC/DC, który wciąż ma zarzuty grożenia śmiercią i posiadania narkotyków.

 • "O mnie się nie martw": Nowy serial TVP2 zastąpi "rodzinkę.pl"!

  Zdjęcia do serialu ruszyły na początku lipca, a na efekt pracy całej ekipy widzowie będą musieli poczekać do września. Dwójka wyemituje "O mnie się nie martw" w paśmie, które wcześniej zajmowała "rodzinka.pl" niedawno zdjęty z anteny "Baron24" z Tomaszem Karolakiem - donosi portal Wirtualnemedia.pl. Z powodu ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej, rodzina Boskich powróci na ekrany dopiero wiosną...

 • Joanna Liszowska stawia czoła problemom

  Wydawało się, że po ubiegłorocznej wpadce z jazdą po alkoholu jej kariera legnie w gruzach. A jednak Joanna Liszowska pokajała się i nie może narzekać na brak propozycji.

 • Nowy serial zastąpi "Galerię"

  ...września w dni powszednie w paśmie między 17.30 a 19.00 (dokładna godzina nie jest znana). Zajmie miejsce "Galerii", która po pół roku emisji spadła z anteny, bo miała zbyt małą oglądalność. Czy...

 • Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w "Dzień Dobry TVN"

  Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w programie "Dzień dobry TVN" - poinformował portal Wirtualnemedia.pl.

 • Robert Kantereit zastąpi Jagielskiego

  Dziennikarz radio wej Trójki Robert Kantereit (40 l.) zastąpi w porannym programie "Dzień dobry TVN" Wojtka Jagielskiego (47 l.). Jego partnerką będzie Jolanta Pieńkowska .

 • "Blondynka": Moro zastąpi PIetruchę?

  W trzecim sezonie serialu "Blondynka", który pojawić ma się na antenie TVP jesienią 2014, odtwórczynię tytułowej roli, Julię Pietruchę, zastąpić ma Joanna Moro - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

 • Andrzej Sołtysik wraca do "Dzień Dobry TVN"?

  Czyżby dotychczasowe plotki miały się okazać prawdą i to właśnie Andrzej Sołtysik (49 l.) zastąpi Jarosława Kuźniara (38 l.) w "Dzień Dobry TVN"?

 • "The Voice of Poland": Spore zmiany

  Już w przyszłą sobotę (6 września) po wakacyjnej przerwie na antenę powraca konkurs muzycznych talentów "The Voice of Poland". W programie doszło do kilku zmian - informują producenci show.

Zdjęcia na temat: września zastąpi
Wideo na temat: września zastąpi
 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

 • Strasznie głośno, niesamowicie blisko

  "Strasznie głośno, niesamowicie blisko" to film Stephena Daldry'ego, trzykrotnie nominowanego do Oscara reżysera mającego na swoim koncie tak głośne produkcje jak "Billy Elliot", "Godziny" oraz "Lektor". W swoim najnowszym obrazie twórca mierzy się z jedną z największych traum współczesnego świata - zamachami z 11 września. 11 września 2001 zmieniło się życie tysięcy ludzi, w tym również 11-letniego Oskara Schella (Thomas Horn). Jego ojciec Thomas (Tom Hanks), który feralnego dnia był w...

 • Bitwa pod Wiedniem

  Międzynarodowa superprodukcja z plejadą polskich gwiazd. Polskie zwycięstwo, które zmieniło losy świata. Przyjaźń poddana próbie podczas wielkiej bitwy. Miłość, która daje siłę do walki aż po ostatnią kroplę krwi. Wiara tak silna, że nie zachwieje nią nawet wszechpotężny wróg. Latem 1683 roku trzysta tysięcy wojowników Imperium Osmańskiego pod wodzą Wielkiego Wezyra Kary Mustafy rozpoczyna oblężenie Wiednia. Po ucieczce Cesarza Leopolda los miasta staje się coraz bardziej niepewny. Jeśli...

Dyskusje na temat: września zastąpi