• Informacje na temat:

  wschodząca gwiazdą

Artykuły na temat: wschodząca gwiazdą
 • "Rojst": Dawid Ogrodnik wschodzącą gwiazdą europejskiego kina!

  Dawid Ogrodnik, czyli Piotr Zarzycki z nominowanego do Orła 2019 serialu "Rojst", okrzyknięty został mianem wchodzącej gwiazdy europejskiego kina. Na trwającym właśnie w Berlinie 69. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym 32-letni aktor odebrał jedną z dziesięciu statuetek European Shooting Stars!

 • Horror z nową gwiazdą Hollywood

  28 listopada wejdzie do polskich kin horror "Klątwa Jessabelle", w którym w głównej roli zobaczymy dobrze zapowiadającą się młodą aktorkę Sarę Snook.

 • "Zabójcza broń": Caylee Cowan - wschodząca gwiazda

  Caylee Cowan dopiero rozpoczyna karierę. W 2019 zobaczymy ją w jednym z odcinków trzeciego sezonu "Zabójczej broni", a także w filmach "Sunrise in Heaven" i "Year of the Detectives". Czy ten rok okaże się przełomowy dla pięknej, początkującej aktorki? Zobaczymy.

 • MTV EMA 2014: Znamy pierwsze gwiazdy

  9 listopada w Glasgow zostaną rozdane nagrody MTV EMA. Poznaliśmy pierwsze gwiazdy, które wystąpią na tej imprezie.

 • "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

  ...was do lektury wywiadu ze wschodzącą gwiazdą. Jedno jest pewne - serialowa Bożenka jeszcze długo nie da o sobie zapomnieć!     Zdradź, proszę, ile prawdy jest w plotce, że wystąpisz...

 • Lily James: Nasz Kopciuszek to twarda sztuka

  Twórcy nowego "Kopciuszka" musieli zmierzyć się z legendą. Bohaterkę baśni znanej milionom ludzi na całym świecie zwykło się postrzegać jako biedną sierotkę, której życie stało się sensowne dopiero za sprawą księcia. Lily James - wschodząca gwiazda brytyjskiego kina, której wróży się dziś światową karierę - swoją znakomitą rolą w "Kopciuszku" zmienia utarty punkt widzenia. Jak mówi reżyser filmu

 • Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

  Pierwsza miłość kojarzy się Weronice Humaj, czyli Pauli z "Barona24”, z… fioletową gumą do żucia. Sprawdź, kim jest i co jeszcze mówi o sobie młodziutka aktorka w naszym kwestionariuszu osobowym!

 • Marmozets na Open'er Festival 2015

  Marmozets to kolejna formacja, która dołączyła do składu tegorocznego Open'era.

 • Wschodząca gwiazda: Marcjanna Lelek

  Od 10 lat wciela się w rolę Natalki, przybranej córki Mostowiaków z "M jak miłość". W nadchodzących odcinkach zaskoczy wszystkich swoim romansem z dużo starszym mężczyzną i... nieoczekiwaną ciążą. Poznajcie bliżej Marcjannę Lelek!

 • Mroczna siła rodzinnych sekretów

  Producent niezwykle popularnych widowisk grozy "Paranormal Activity" i "Naznaczonego" - Jason Blum, przedstawia nową mroczną opowieść o duchach zatytułowaną "Klątwa Jessabelle". Film podpisał spec od horrorów, reżyser "Piły VI" i "Piły 3D", Kevin Greutert.

Zdjęcia na temat: wschodząca gwiazdą
Wideo na temat: wschodząca gwiazdą
 • Odeta Moro jest "Agentem"! Wygrała Ładocha. Kret największym przegranym!

  TVN zakończył właśnie emisję drugiej edycji programu "Agent. Gwiazdy". Tytułowym agentem okazała się Odeta Moro, którą najlepiej rozgryzła wschodząca gwiazda Daria Ładocha. O krok od zdobycia ponad 70 tysięcy złotych był Jarek Kret. I pomyśleć, że za pieniądze z wygranej mógł zabrać Tadlę na jakieś ekstra wakacje... (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: wschodząca gwiazdą
 • Re: Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

  Jak kilka razy pokaże cycki i kapciochę to gwiazdą będzie na bank.

 • Re: Nowa wschodząca gwiazda - Joanna Opozda...

  Jak zostać gwiazdą show-biznesu szybko i bez wysiłku? Napisano o tym książkę. Zobaczcie na nibyserio. com Niezły ubaw. Jak nie potrafisz się z siebie śmiać, nie zaglądaj tam

 • Re: Wschodząca gwiazda: Weronika Humaj

  No Poloczki znów żeście się popisali nie ma co!!!!!! Zero jakiejś inteligentnej wypowiedzi tylko obrażnaie, poniżanie i sklejanie zdań bez sensu!!! Żałośni są co niektórzy. Dziewczyna jest bardzo ładna. I tego żadne Wasze złośliwości nie zmienią. To czy będzie tzw. gwiazdą czy nie to czas pokaże. A ci ktorzy głównie majaczą o jakis lodach czy pornolach to jak widać zwykłe wykolejone chamy

 • Re: Serialowy przewodnik

  Bylem kiedyś wschodząca gwiazdą popu. Zrezygnowałem na początku mojej wielkiej kariery dla swej pasji a konkretnie - hodowli jedwabnikow.

 • Re: "M jak miłość": Adriana Kalska - nie tylko seksowna dziewczyna Roznerskiego

  Wschodząca gwiazda?! Nie mam pojęcia, kto to jest, a jedyne, co widzę, to głupiutką kobietę, robiącą sobie dziwne zdjęcia przed lustrem. P.S. Ten, kto nazwał ją gwiazdą, pomylił leki albo uderzył się naprawdę mocno w główkę.